Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit csináljak a kertembe...

Mit csináljak a kertembe tévedt szarvassal?

Figyelt kérdés
Nem messze van egy erdő, de nem igazán tudom mit csináljak hogy ha ki is kerül kertből ne az utcán kóboroljon a városban. Lehet ilyenkor hívni valakiket akik elszállítják? Nem úgy néz ki mint aki el akar menni.

2021. jún. 27. 07:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Arra nem is gondoltal,hogy milyen finom a husa?
2021. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%
Hogy lőné már a saját kutyáját? Meg neki kilőtt vadért fizetnie is kell. Az olyan, mintha megvennéd az államtól. Csak úgy nem vadászhatsz kedvedre.
2021. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

Ha betevedne a kertembe en nem neznem tetlenul.

#12 Ha a sajat udvaran levagja azt szerinted ki tudja meg? Max ne lassa meg egy irigy szomszed, es nem itt kellene reklamozza a kerdezo.

2021. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13. Egy puska hangját azért elég nehéz nem észrevenni. Vagy hogy gondoltad? Odamegy a vadász és elharapja a torkát a szarvasnak?
2021. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14 Ha a kertben van a szarvas akkor meg lehet fogni valahogy nem? Szerinted a vagomarhat is puskaval lovik le?
2021. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
13, Csak egy kérdés. Jártál már életedben akár csak egyszer is erdőben? Erdőszél is ér. Mert az meg az ő "kertje", amibe te betévedsz. Meg a vaddisznóké, és lassan újra a medvéké is, csak szólok....
2021. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

17,Erdelyben lakom, az erdo szele 1km a hazamtol,a medve neha a kertem mogott setal es neha meg a falu kozott is ejszaka.

Szoval a kerdesesre a valasz szerinted?

2021. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Amigy 16 nem ertem,hogy jon ode a kerdesed.

Kerdezo,ha meg akarnatok enni es nem tudod mit kell vele kezdeni akkor inkabb szolj egy vadasznak az megoldja mert kell erteni a nyuzashoz,a hust be kell vizsgaltatni stb. Ha ismerosod a vadasz meg tudtok eggyezni,hogy te is kapj a husbol.

2021. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#18:

Szerintem nem mindenki ekkora barbár, hogy ha meglát egy vadat, azt akkor azonnal meg akarná zabálni. Ki a fene vagy te, a Bear Grylls? 😄

2021. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

19 azzal semmi gond nincs,hogy mindenki nem ekkora “barbar” mint en,mert nem mindenki szereti a hust.

En csak elmondtam a velemenyemet mert ettem vadust parszor es nagyon finom. Vagyis en ezt tennem amit leirtam. Ha nem akkor el lehet zavarni a kertedbol es “problema” megoldva.

2021. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!