Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Pitbull ellen hogyan kell...

Pitbull ellen hogyan kell védekezni ha utcán rám támad és mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
egyre többször látom kint van utcán gazdája nélkül

2021. okt. 24. 18:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
Kb sehogy se tudsz. Ha nem segít valaki halott vagy
2021. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Vaslapáttal..

Utána a gazdáját is :)

2021. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 netuddki89 válasza:
69%
Késsel nyakon szúrod és meghalt. Utána persze a gazdáját is.
2021. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Amíg nem harap meg, addig nincs jogod semmihez, max elszaladni.

Én évekig jártam a hivatalba, de azt mondták, hogy amíg nem harap meg, addig ők sem nem tudnak mit csinálni.

2021. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Paprikaspray! Azt a pofájába fújod, amennyit csak bírsz! Elvileg attól megdöglenek!

Mondjuk, a helyedben szólnék a rendőrségnek, hogy figyelmeztessék a gazdáját!

2021. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
28%

Ha nő vagy paprikaspray,esetleg vascső.

Ha férfi akkor pusztakézzel ki kellene tudd tekerni a nyakát, vagy legalább széttörni az állkapcsát egy ilyen kis szutyoknak.

2021. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha ismered vagy ha van egyáltalán gazdája, nyilván neki kell szólni. Én jártam már így, mármint hogy megtámadott kutya. Acélbetétes munkavédelmi cipővel képen rúgtam, többször is. Ennek ellenére ugyanúgy kórházba kerültem 2 harapás miatt.
2021. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Kettő dologra figyelj ha már nagyon éles a helyzet.


1:Ne kezdj el futni, és ne tegyél hirtelen mozdulatokat.

2:Ne fordíts neki hátat.


6-7 éves lehettem amikor a kihalt utcán sétáltam (kis falu) és azt láttam hogy az egyik háznál a drótkerítésen belül az évek óta láncon tartott, veszettül ugató kaukázusi kutya eltépi a láncot és kibújik a kerítés alatt és egyenesen felém rohan..

Na én ott teljesen a földbe gyökereztem az ijedtségtől, meg sem mertem mozdulni, a kutya morogva odajött, körbeszaglászott egy 5 perc alatt.. majd elsétál néhány méterre. ekkor én iszonyat lassan elkezdtem hátrálni(ez a manőver szerintem lehetett vagy 25 perc😅) , majd mikor már kellő távolságra voltam és már nem látott akkor hazaszaladtam.



Utólag visszagondolva, szerintem ha rögtön elkezdtem volna szaladni, lehet hogy most nem irkálok ide...

2021. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

Mért pont pitbull? Egy termetes pásztor kutya veszélyesebb. Szerencsétlen pibullokra ráaggatták a veszélyes jelzőt csak mert jó házörzők és jó csatárok voltak amíg legális volt.

Egyébként szerintem a gerebje a legjobb védekező eszköz.

2021. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően nem kéne, hogy veszélyes legyen. Attól függ, hogy a gazdája, hogyan nevelte, nevelte-e egyáltalán.
2021. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!