Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Budapesten hol láttatok már...

Budapesten hol láttatok már patkányokat? (szabadon élőeket)

Figyelt kérdés
Én a Határ út és a Nagykőrősi út sarkán, a villámos sín és a buszmegálló között.
2010. szept. 6. 23:56
 1/7 Harrr ***** válasza:
Parlamentben próbálkoztál már? Tele van velük, mert nem irtják őket :(
2010. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Tokajban láttam, mikor ott nyaraltam a Tisza parton rohagásztak bokorból ki-be.


Meg láttam Pesten a Blahánál egy kis utcában, bár ott inkább csak hallottuk, hogy egy csatornában veszekedtek, talán éppen ölték egymást.


Meg van nekem itthon is patim. Kettő volt, de az egyik már megöregedett és meghalt. A másik is már elég öreg.

2010. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Madárgyűrüző táborba, valaki az asztalon felejtette a kenyeret (nádtetős épületben), mire bement ez a csupasz farkú ocsmány dög azt zabálta. És nem is félt az emberektől!
2010. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én Budapestet kérdeztem, de köszönöm a válaszokat.

Várom a továbbiakban is ;)

2010. szept. 19. 23:59
 5/7 anonim válasza:
A parlamentben a baloldalon , meg a 8. kerületben .
2010. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évtizedekkel ezelőtt komoly hadjáratot indítottak ellenük Budapesten, mert nagyon elszaporodtak. Mindenhová mérget tettek. Ma a csatornákban vannak, másutt nem nagyon.
2010. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolóval közlöm, hogy a patkányok nagyon aranyos és értelmes állatok (bocs, hogy offoltam)
2011. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!