Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Oroszlántartás otthon?

Oroszlántartás otthon?

Figyelt kérdés
TikTok-on szembekerültem egy fiatal magyar roma nővel, aki a kanapéján cirógat egy kölyök oroszlánt, Instagram-on is posztolta ezt. Körülbelül ennyit tudok róla, a párjának a közösségi médiás felületei vannak még meg, Facebook-ra már nem tudtam visszanyomozni őket. Feltételezem, hogy Magyarországon vannak, mert a párjának magyar rendszámú autója van, lekérdezés szerint tavaly hozatta be az országba. A magatartásukból nem az jön le, hogy engedéllyel rendelkeznének és szeretném, ha annak az oroszlánnak biztos körülményei lennének. Hol vagy hogyan tudnám ezt az ügyet feltáratni, rendőrségen komolyan vennének egyáltalán?

2021. dec. 27. 01:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez deep fake.
2021. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég sok kép van ahhoz, hogy fake legyen, de a neve ott a csatornán, az alapján gyorsan megkereshető.
2021. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!