Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vaddisznok nappal vagy ejszaka...

Vaddisznok nappal vagy ejszakai eletmod szerint elnek?

Figyelt kérdés

Egyik cikk azt irja ejszakai allatok, mennek kajalni aztan kora reggel fele visszaternek szokasos helyukre dagonyaznak aztan alszanak ugy napkozben 10 - 12 orat.


Csak a gond az hogy egyik nap olyan 11 - 12 (delelott) kirandultam egyedul es szerencsere egy maganyos kannal talalkoztam ugy jo 20 meterre. Ugy tettem mintha nem lattam volna, de picit szaporabban lepkedtem, mert ugy tudom a maganyos kanok felnek az emberekbol inkabb, de a kismalackakkal rendelkezo kocak meg nagyon aggresszivak.


Mikor erdemes kirandulni hogy ne talalkozzak vaddisznokkal? Kora reggel olyan 8 korul?



2022. máj. 2. 19:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig te borzalmasan paranoid vagy, szerintem orvoshoz kéne fordulnod...ezzel az erővel a büdös életbe ne menj erdőbe, ha ennyire beszari vagy.

Üdv:

Egy rendszeres kiránduló, akit még sose nyársaltak fel a vadröfik. ^_^

2022. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!