Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen biztonsági intézkedések...

Milyen biztonsági intézkedésekre van szükség, ha az ember tigrist szeretne otthon tartani?

Figyelt kérdés
Kis korától kezdve, hogy összeszokjon a családdal. Viszont jó lenne, ha nem enné meg a póstást.
2023. febr. 6. 21:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A te agyaddal mindenki így gondolná...
2023. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Mi a baj #7-el? Igaza van!
2023. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem szabad háziállatként tartani.
2023. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én házam, én váram
2023. febr. 7. 00:00
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__3637..


[link]


[link]


"a magyar jog három kategóriába sorolja azokat az állatokat, amelyekkel az együttélés gondolata egyáltalán megfordulhat természetfilm-függő, állatkertekben vagy a vadont járva ihletet kapó honfitársaink fejében. Jogi szempontból vannak tehát különösen veszélyes, közepesen veszélyes, illetve elővigyázatosságot igénylő állatfajok."

"Az első kategóriával a legegyszerűbb a helyzet: ezekről az állatokról ugyanis egészen biztosan lemondhatunk, hacsak nem vagyunk egy állatkert vagy egy cirkusz tulajdonosai."

[link]

2023. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Darius- ***** válasza:
91%
Figyelj, korabban irtal hasonlot vagy nem te voltal az ? Mindegy, a lényeg, hogy igazit nem tarthatsz sehogy, szerezni sem tudnal, ha mégis, bortonbe visznek.
2023. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
e1ső a biszotnság ilyen téren
2023. febr. 7. 01:03
 18/22 NTBS ***** válasza:
100%
Nem tarthat otthon vadon êlő tigrist. Legfeljebb plüssfiguraként lehet. Fogadd el.
2023. febr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én házam, én váram"


Ha ez így működne... :D


Tigrist nem tarthatsz, különben is hamar megölne

2023. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Megenni a postást?


Nem lehet szabadon, még a kertben sem.


Ha lenne is engedélyed, szigorúan csak egy nagy, elzárt kifutóban lehet.


Az állatkerti gondozók sem nyúlhatnak amúgy hozzá a tigrisekhez, akkor sem, ha kölyökkoruk óta ők nevelik. Ha be kell menni hozzájuk, akkor először bezárják őket egy kennelbe.

2023. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!