Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi eszik meg úgy egy házimacsk...

Mi eszik meg úgy egy házimacskát hogy csak a bundája marad?

Figyelt kérdés
kisváros szélén élő ismerősöm mondta hogy a kertjükön, ami már így határszéli erdőbe nyúlik megtalálták a környékbeli macska bundáját a földön, de se csontok vagy bármi más. róka?
2023. márc. 30. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehetett az az állat olyan okos, hogy nem akar sok nyomot hagyni, ezért elvitte a csontokat. Szt. Róka vagy farkas
2023. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg az elhullott állatot ette meg valami, ugyanis róka\farkas után NEM marad ott a macska bundája. A róka egyébként szereti a macskahúst.
2023. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%

Szerintem egy olasz gurman volt a tettes. Bocsi magas labda…

Hangyákra, dögbogarakra, legyekre, meztelencsigákra tippelek, mert az utánuk megmaradt csontokat utólag széthordhatták kóbor kutyák, rókák és madarak is. A szőrt viszont egyik sem szereti annyira.

2023. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
vaddisznó
2023. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Ilyet állatok nem csinálnak, valaminek maradni kellett vona belőle a bundáján kívül, azt az állatot nem megették, hanem megnyúzták.

Egyszer találtunk egy macskát az erdőben, fel volt vágva a hasa, az összes bele mellette volt, mintha odarakták volna, vér semmi, az állaton sem, a földön sem.

2023. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

És mit csinálnak egy nyúzott macskával? Kínában van elképzelésem, de azért nálunk talán nem annyira gáz még a helyzet, hogy emberek nekiálljanak macskát enni. Szerintem vaddisznó volt, az a vas hordót is megeszi ha épp úgy tartja kedve

Vagy pedig nem macska bunda, vagy nem teljes bunda volt. Ismerős ismerősének a nagybátja mesélte, hogy látott valamit a kertvégibe'. innentől kezdve nem lehetünk biztosak semmiben, nem tudhatjuk mit látott a jóember és azt hogyan értelmezte és azt hogyan adta tovább és a következő ember hogyan adta tovább, stb. Lehet a múltkori szélvihar lekapta Jolánka néni parókáját és odafújta.

2023. ápr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, de ha igaz, akkor inkább ember tehette mint állat, mert az összeharapdálná, szétmarcangolná az egész macskát.

Amit találtam, kibelezett macskát, olyat sem tesz egy ragadozó, egyenes vágás a hasa teljes hosszában, a belek pedig mellé rakva.

Talán valami elmeroggyant szektás, nekem ilyesmi jutott az eszembe, mindenesetre ilyenkor sokat segítene egy fénykép, mert az egyértelműbb lenne.

2023. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szőrt minden ragadozó otthagyja mivel nem emészthető, csak a húst, belsőségeket eszi ki a prédából. Ha az egész macska hiányzik akkor kutyaféle, abból is több egyszerre, vagy egy termetesebb kóbor kutya.
2023. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!