Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet rókát kölcsönözni?

Lehet rókát kölcsönözni?

Figyelt kérdés
ha lehet mennyiért?
2010. okt. 14. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Rókát?De miért?
2010. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,de mire kell?:D
2010. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
rókavadászatra kell (valami sulis vetélkedő neve)
2010. okt. 14. 16:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hát amikor megláttam a kérdést beszakadtam:D:D:Digen lehet kölcsönözni..nekem speciel van 7 is. 4 szép, 3 csunya. nos?
2010. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de én tényleg szeretnék kölcsönözni egyet :)
2010. okt. 14. 18:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az állatkertbe és vigyél egyet haza, majd ha már nem kell add le, hogy találtad.Lehet jutalmat is kapsz érte. Na látod, még pénzt is szerezhetsz belőle. :)))))
2010. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint igazit? Szerintem te nem tudod mi az a rókavadászat játék. Nem kell hozzá igazi róka, csak papírból kivágott rókák, amiket elrejtenek minden fele, neked meg meg kel keresni.
2010. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Super Pushy válasza:
100%

Igen!

Videotékában.

Vuk néven található. :D

2010. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A játék eredetileg arról szól, hogy elrejtett rádióadókat kell megtalálni a nálad lévő vevőkészülék segítségével.


Amúgy meg ha a suli szervezi a játékot, és szószerint lenne (most tekintsünk el attól, hogy nincs fegyvervizsgád na meg állatvédelem, balesetvédelem...), akkor a rókákat és a puskákat a suli biztosítaná. Nem hinném, hogy azt mondták volna, hogy kölcsönöznek.


De gondolom ők is az előbb említett dolgot értik ezalatt...


Amúgy szívesen adok neked rókát, nem kölcsönbe, hanem örökbe. Fizess nekem egy vodkát egy sört és egy bort és egy rumot. Összeöntöm, megiszom, és jön a róka. :))) Majd jól eldugom (azaz a készítése előtt elrejtőzöm), találd meg, de azért ne lépjél bele.

Persze ezt ne vedd komolyan, csak ugye a rókának 3 jelentése is van, és ha már a másik kettő szóba került, akkor ezt sem hagyom ki!

2010. okt. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a leírása!

2010. okt. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!