Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A mezei nyulak /vagy úgy...

A mezei nyulak /vagy úgy általában a nyulak/ milyen sűrűn idegesek?

Figyelt kérdés
remélem nem tudnak elpusztulni.
2010. okt. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

ILYEN BAROMSÁGOT IS RÉG HALLOTTAM MÁR

HA NÁLAD LESZ EGY NYÚL SZERINTEM MINDIG IDEGES LESZ...HÁNY ÉVES VAGY HOGY ILYEN BAROMSÁGOKAT KÉRDEZEL? NA MEG ,,REMÉLEM NEM TUDNAK ELPUSZTULNI,,--NEM VAZZE NEM TUDNAK ÖRÖKKÉ ÉLNEK


(N)

2010. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem. mert van mezei nyulam, beszaladt a szobába én meg megfogtam és visszavittem a helyére és annyira stresszelte magát hogy fetrengett és rázta az ideg.
2010. okt. 21. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ez kész xD Ideges nyúl, beszarás xD Vidd el dokihoz. De ma komolyan vidámabban fekszek le xD
2010. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdez hülyeséget, a nyulak stressz központja a szívükben van, ezért ha nagyon bestresszelnek akár el is pusztulhatnak. Az ijesztgetésre is futással reagálnak. Beteg a nyuszi, hogy nálad van, vagy miért nem a vadonban él?
2010. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kicsi volt mikor találtam és hazahoztam, etettem, anyum vett neki kecsketejet sokáig azt itta, majd ráállt a rendes kajára, zöldségekre és szép nagyra nőtt már, nincs szívem elengedni, megszerettem és barátságos is, nem vad. Viszont most nem akart hozzám jönni én meg megfogtam ahogy írtam is. Nem szeretném ha meghalna emiatt, most 3hónapos
2010. okt. 21. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Az sem kizárt, hogy túl korán vetted el az anyjától (AMIT NEM SZABADOTT VOLNA!!! : képzeld el, hogy anyukád egy kicsit otthon hagy, amíg elmegy a boltba... egyszer csak odajön hozzád egy vadidegen küklopsz és egy "jaj de ariii" jelszóval elragad... nem túl kellemes, nemde?)


Egyébként meg igen, egy nyuszi nagy stressz hatására akár el is pusztulhat pillanatok alatt, vigyázz rá, légy vele gyengéd, ne tedd ki rossz dolgoknak.

2010. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mezei nyúl, nem vettem el az anyjától.
2010. okt. 22. 21:31
 8/9 Pollák Eszter válasza:
Mezei nyúl? Tudod nem véletlen lett az üregi háziasítva, az bírja a bezártságot és az ember közelségét. A mezei semmiképp nem húzza sokáig főleg, ha bennt tartod. Amugy meg a mezei nyúl bokrok tövében és az aljnövényzetben hagyja a kölykét, amíg táplálkozik, ezzel védi. Meg volt annak az anyja nyugott lehetsz.
2010. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy megvolt az anyja csak biztosan otthagyta a bokor alatt/mélyedésben a földben.Nem lett volna szabad elhoznod.Egyébként nekem is van egy nyuszim ő egy lógófülű törpenyuszi szerencsére vele még nem történt ilyesmi.És nem kérdeztél hülyeséget mertigen is van olyan amikor nagy stressz éri őket.
2010. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!