Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van a környéketeken vaddisznó?

Van a környéketeken vaddisznó?

Figyelt kérdés
jan. 7. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
A Miniszterelnoki Hivatal eleg kozel esik hozzank, igy elmondhatom, hogy van.
jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden sarkon akad
jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyel sem találkoztam, de az őzek is elbújnak a kis erdőben, hogy alig találkozunk velük (Szeged mellett).
jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Van.
jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, a pesti belvárosban lakom. A Nagykörúton azért nem örülnék neki,bármennyire szeretem is az állatokat.
jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire környéken? Alföldi tanyán élek, itt nem láttam vaddisznót 40 év alatt. 25-30 km-re erdősebb terület van, ott nem ritka. Nem rég súlyos balesetet is okozott egy.
jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Balaton, északi parti település Zánka és Badacsony között.

Igen, van vaddisznó, felfeszítik, átturják a kerítést (átlagos drótból van) és "körülnéznek" a kertben.

Nincs semmi amit különösebben szeretnének, de azért vissza - vissza jönnek járnak néha.

Pontos helyszínt azért nem írtam, mert errefelé a környező településeken ugyan ez jellemző, szerintem kissé túlszaporodtak vagy az életterük szükült le a beébítettség miatt. Lejarnak a vízpartra is.

jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
LOL. 5ÖS vagyok, ember, mit pontozol le ezen? A kérdésre válaszoltam.
jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ezen véletlenül sem kell megsértődni. Minden egyes kérdésnél van néhány ember, aki végig megy a válaszokon és tartalomtól függetlenül nyomja a pirosat, mintha kötelező lenne. Van ahol minden választ lepontoznak, meg van ahol látszólag néhány szerencsétlen áldozatot véletlenszerűen kiválasztanak.


A kérdésre is válaszolok. Dél-alföldi falujellegű kisvárosban lakom, de itt nem él vaddisznó. Van egy mini erdő, de annyira kicsi terület, hogy nem sok mi tud elbújni, ráadásul körbeveszi a lakott terület. Van itt néhány őz, nyúl (bár ők inkább mezei nyulak a közeli mezőről), róka, különböző hüllők, kétéltűek, meg egy csomó madár. A nagyobb testű emlősök nem igazán szeretik a területet, ahhoz is szerencse kell, hogy őzet lássunk (20 év alatt láttam vagy kettőt).

jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!