Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Gonoszság ha egy bikaviadalban...

Gonoszság ha egy bikaviadalban a bikának drukkolok?

Figyelt kérdés
Ha már úgy is kevés az esélye a bikának akkor legalább nyírja ki a matadort.
2010. nov. 28. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem gonosz!

Én az egészet állatkínzásnak tartom amúgy.

2010. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én is a bikának drukkolok :D


Szerintem nagyon szép állat a bika, nem tudom miért kell leölni, tudom hogy ez kultúra de mégis...

2010. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak azért mert nem bánom ha a matador megsérül vagy meghal.
2010. nov. 28. 23:16
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
megérdemli.
2010. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem gonoszság. Csak ne lepődj meg, ha a végén nem az győz akinek drukkolsz:) Mert a bika soha nem győz. Akkor is leszúrják a végén, ha a matadort kinyírta, csak akkor más matadorok teszik meg.

Az meg, hogy nem is tudom már hogyan írtad, szóval hogy nem bánod ha matador megsérül vagy meghal. Ők tudják mire vállalkoznak amikor ebbe belekezdenek. Nagyon sokszor már pici gyermekkoruk óta ezt csinálják. Az, hogy te vagy bármely más néző kinek drukkol sokkal kevésbé befolyásolja az eseményeket, mint az hogy a matador mennyire nyugodt, mennyire tud koncentrálni épp akkor, illetve milyen gyorsan tudja lereagálni a helyzetet. Szóval ha esetleg nem úgy jönnek össze a dolgok, az sokkal inkább a matador hibájának következménye, mint annak hogy te kinek drukkolsz. Vagyis ha meghal azért te nem vagy hibás.

Demokrácia van, annak drukkolsz aki szimpibb:)

2010. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Aki a matadornak drukkol, azt felkötném a bika hátára, oda, ahol a matador le szokta szúrni. Megnézném, ezután milyen lelkesedéssel drukkol.
2010. nov. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ugyan már, fel sem merült bennem, hogy én lennék a hibás ha a matadorral történne valami. És az életben nem befolyásol semmit, hogy kinek drukkolsz, nem csak a bikaviadalon.
2010. nov. 29. 10:53
 8/16 gfero ***** válasza:
100%
nem szeretem a bikaviadalt mert egyoldalú harc
2010. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Már az sikerélmény,.ha meghal a matador. Akkor már elért valamit a bika. HAJRÁÁÁ B.I.K.A.! XD
2010. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 miss sajt válasza:
100%
A bikaviadal állatkínzás. Még egy szemé ötlet amivel pénzt keresnek és állatokat ölnek. Tök normális hogy neki drukkolsz. De szerintem jobb lenne ha nyem néznélsok bikaviadalt, mert sose győz a bika és fölmegy benned a pumpa.
2010. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!