Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi a véleményetek a japán...

Mi a véleményetek a japán bálna, és delfin vadászatról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 18:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy barom aki megteszi, és őket is le kéne vadászni, de nem úgy hipp-hopp lelőni, előtte egy "kis" lelki-terrort alkalmaznák, aztán hagy hulljon a férgese.
2010. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

én szeretem Japánt ... de én el nem tudom képzelni hogy tehetnek ilyet ...

egyszer úgy megcsinálnám ugyanezt velük...

2010. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanaz a véleményem a bálnavadászatról, mint az összes ehhez hasonló, értelmetlen természetpusztításról: az emberiség java már régen megérdemelte volna, hogy elpusztuljon. Úgy viselkedünk, mint az élősködők. Ugyanúgy nem érdekel bennünket, hogy az élősködésünk által elpusztul a gazdaszervezet is, mint ahogy a vírust sem érdekli, hogy halott gazdaszervben ő sem marad sokáig életben...
2010. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Leiah a lényeget teljesen megfogalmaztad....!!!!! :)
2010. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Olyat hallottam, hogy amikor anya és borja pár van akkor először lekapják a kicsit, mert akkor a mamája elkezdi keresni, és nem megy el, így őt könnyen letudják vadászni. Hogy tud valaki ilyet megtenni????
2010. dec. 20. 18:52
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
annyira szívszorító és az a legrosszabb ebben az egészben hogy mi SEMMIT nem tudunk tenni ellene...legalábbis a zöldek próbáltak(elvileg) , de lett eredménye ? Most is ugyanúgy vadásszák őket...
2010. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Olyasmithallottam a TV-be hogy elvileg betiltották. De ha így is van, biztos vagyok benne hogy még mindig csinálják.

Meg amikor láttam hogy a tengerpart vöröslik a vértől, és a delfinek szó szerint sírtak, már nem bírtam ki könnyek nélkül.

2010. dec. 20. 18:59
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ne sokkold magad! Ha az emberiség minden bűnét a nyakadba veszed, előbb-utóbb beleőrülsz. Én már elvből nem nyitok meg egyetlen állatvédőktől érkező e-mailt sem. Azzal ugyanis, ha napokig nyomaszt a haldokló-vérző, szenvedő állatok látványa, senkinek sem teszek jót, csak a kicsi gyerekemtől vonom meg a vidám anyukáját (helyette nézheti szegénykém a síró, kiakadt anyut, és nem érti, mi baj történt).


A mi feladatunk az, hogy egy olyan generációt neveljünk fel, amelyik törődik a világgal maga körül, és nem adja el a jövőjét és a fennmaradását némi klimatizált, műanyag plázaboldogság kedvéért. Tanítsd meg a gyerekeidnek, hogy a legkisebb, legjelentéktelenebb bogár is maga a csoda, és ne engedd, hogy a fogyasztói társadalom eltorzítsa az értékrendjét. Akkor remélhetőleg nem válik majd olyan önző, pénzhajhászó, boldogtalan felnőtté, mint amilyenekké mi váltunk, és képes lesz majd rá, hogy tisztelje az életet akkor is, ha az az élet nem az övé.

2010. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%

Már sokszor én érzem rosszul magam ezekért mert mint említettem nem tudunk tenni ellene !

ne is mond! amikor sírnak attól kész vagyok azon én is elsírom magam...összeszorul a szívem ! :'(

2010. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Még gyerek vagyok, de megfogadom a tanácsod :)
2010. dec. 20. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!