Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit gondoltok a túlzot halásza...

Mit gondoltok a túlzot halászatról? Igy az óceán élővilága nem marad meg az biztos. Szertintetek vissza lehetne ezt forditani

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... Ő... Erre kb. ennyit lehet mondani. Persze, a probléma egyértelmű, a megoldás egyszerű lenne, de drága. Leállítani a természet kizsákmányolását és mondjuk megtermelni azt, ami megeszünk. Ez mind szép és jó lenne, csak sokkal drágább. De ez nem csak a halászattal van így, az esőerők pusztítása, környezetszennyezés és még sorolhatnám. Sajnos amíg ezek pénzt hoznak nagyhatalmú embereknek, addig ugrálhat néhány környezetvédő, hogy hát így mi is meghalunk, nagyon sokan úgy gondolják, hogy ők még élnek 20-30 évet kőgazdagon, a többiek meg le vannak sz'rva. Szomorú, de ez az igazság, az ember így pusztítja ki magát és a környezetét...
2011. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a környezetvédelméről van szó semmi sem drága, hiszen a jövő nemzedék érdekében van (legalább is sok ember ezt gondolja, és önmagáért védem a természetet, nem a leendő gyerekeim miatt) csak sajnos a gyorsan megszerzett sok pénz sokkal fontosabb egyeseknek, mint a fenntartható gazdaság, és nem problémáznak ha más népeket kell kizsákmányolni ezért. Itt a népnek kell elkezdenie tiltakozni mert a kormányok soha nem fogják belátni mit tettek. Nem eszek halat, és mindig megszóltak miatta, hogy hát milyen egészséges, de én nem szeretem az ízét, de most már azt is mondhatom,hogy a túlhalászás ellen vagyok, és én így védem a halakat. Vissza lehetne fordítani, de nem fogják, addig míg drasztikusan le nem csökken a halálomlány, de akkor már késő lesz. Fel kell világosítani az embereket a fejlett országokban, hogy ezzel maguk alatt vágják a fát.
2011. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!