Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A Budapesti Állatkertben...

A Budapesti Állatkertben melyik elefántházban vannak az elefántok?

Figyelt kérdés
A Budapesti Állatkertben melyik eleáfntházban laknak az elefántok? Abban, amelyiken át lehet menni, és akkor ott vannak a ketrecek, vagy ott, ahol lehet Hellát etetni?
2011. máj. 12. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy elefántáz van, van egy beltéri és kültéri része.Ott vannak az elefántok
2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*elefántház
2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezer éve voltam már ott, de szerintem egy kupacban vannak az elefántok valahogy... Gondolom nem az egyik elefántházban, hanem Az Elefántházban vannak. :)
2011. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de mindneki azt írja, hogy az elefántházba... Addig értme, csak hoyg melyikbe, mert több van, avgy én nem tudom.

Mert akkor melyik az a ház, ahol Hellát lehetett etetni... Az nekem egy elefántházra hasonlított, mert elég tágas volt, pluszban pedig jó nagy vasrácsok voltak, és Hellának a kifutójában csak ott lehet bemenni... Gondolom ott lakik Hella.

2011. máj. 12. 17:02
 5/13 anonim ***** válasza:

nem válasz, de figyeljétek meg a pesti állatkerben az elefántok teljesen kivannak idegileg, az egyik teljesen meg kattant, látni ahogy mozgatja a fejét azona kis koár szar helyen :S

szegénykék

2011. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja, hát az állatkertben általában az elefántok mindig mozgatják a fejüket... :(

Nem tudom, ilynekor sjanálom őket, mondjuk azért van egy-pár jó oldala is, nem tudom eldönteni, hogy akkor most jó, vagy rossz :(

2011. máj. 12. 17:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy elefántház van, a minaretes régi épület.

Azért vannak kiborulva az elefántok mert a Zitta elpusztult. 50 éves volt kb és ezt fel kell dolgozniuk. Az elefántok akár évekig gyászolnak.

2011. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A rovarházban keresd őket egy sarokban.Ott lesz.
2011. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vicces vagy nagyon, ráadásul ha még meg is értenéd a kérdésem.
2011. máj. 13. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm.Te meg nem tudsz kérdezni.Szerinted HOL A NÁTHÁS F A S Z-ban vannak elefántok?Ez nem egy zacskó szotyi, hogy nem veszed észre.Atya úr isten.Amikor én utoljáa voltam az otthoni állatkertben akkor sem lehetett elkerülni őket, gondolom ez most sem változott.
2011. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!