Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehet valaki elefántgon...

Hogyan lehet valaki elefántgondozó állatkertben?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valaki elefántgondozó az állatkertben? Például Nyíregyházibna, vagy Budapestiben.
2011. máj. 16. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
hát, gondolom bemész az állatkertbe megkeresed a főnököt és beszélsz vele, mégiscsak ő tudja a legjobban
2011. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyíregyházit nem tudom, a budapestiben gyakorlatilag sehogy! Nagyon nehéz ott ennél jóval kisebb munkát is kapni, nemhogy elefántgondozót. Tudom, mert én is szerettem volna ott dolgozni, és még ismerősön keresztül se sikerült, nemhogy csak úgy besétálni, hogy helló, szeretnék itt dolgozni... :(
2011. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hát akkor akik most dolgoznak ott, azok hogy kerültek be? :)
2011. máj. 16. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerencsével,vagy protekcióval.
2011. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Főnökkel beszélj amúgy sok sikert ehhez.:)
2011. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Állatgondozói képzettséged,érettségid,szakmai gyakorlatod van?
2011. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, lehet kicsit félreérthető voltma, én még csak gyerek vagyok, szóval csak érdkelődtem, hogy ha esetleg úgy alaul, mi is szüséges ehhez a szakmához, mert imádom az elefántokat! :)
2011. máj. 17. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:

:)

Kell egy érettségi, aztán állatgondozói szakképzés, majd specifikus képzések. De nem szabad az elefántok szeretetére alapozni a jövődet, mivel kb. 2 állatkertben vannak jelen, az 2 gondozót jelent az országban. Nem fognak utánad kapkodni, meg kell várni, míg legalább az egyik gondozó meghal, legyőzni a konkurens jelentkezőket, aztán tiéd a pélya:D Nem túl bíztató. Inkább középsuliban biológia szak, aztán egyetemen állatorvosi, környezetmérnöki, vagy ilyesmi diploma megszerzését célozd meg. Aztán csak megkedveled a többi állatot is :D

2011. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem... :D

Hát akkor több mint valószínű, hogy nem leszek elefántgondozó... :D

Ennyi minden kell, hogy elefántgondozó lehess, aztán a végén úgyse azt kell használni, amit megtanultam a könyvből... :) Megyek önkéntesnek. :)

2011. máj. 18. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Háát,szerintem Biosz Kémiás végzetséggel esélyed van rá. Max ot kitanítanak.
2011. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!