Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Megéri a nyest-csapda 7690...

Megéri a nyest-csapda 7690 Ft-ért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 22:01
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem bevált: gázolajos rongy a búvóhely környékén. Én is a neten találtam az ötletet, úgy látszik azt nem szereti. Másnap már nyoma sem volt.
2011. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pentadrox válasza:
46%
A csapda árából vegyél egy ketrecet,és estére abba tedd be a kacsáid/csirkéid.Hidd el beválik!
2011. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem tudom, hogy megéri-e, de nekünk volt a padlásunkon nyest, úgy űztük el, hogy bömböltettük a rádiót, meg petárdákat dobáltunk föl, hogy megijedjen a hangtól, mert nem bírják a nagy zajt. Eltartott 1-2 hétig, de aztán keresett másnál nyugodtabb helyet, és így nem is bántottuk. Bár nem hiszem, hogy a többi állatod nagyon örülne az ilyesmi hangnak.
2011. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
19:06 vagyok, a gázolajos rongy is tényleg működik.
2011. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A nyest okos állat, nehezen csapdázható. Ha tudod, hol lakik (pl. padlás), érdemes rendszeresen meglátogatni, kitakarítani, zörögni, átrendezni.

Viszont tudnod kell, hogy amíg van vonzó tényező a számára, ha nem is ugyanaz, de egy másik példány biztos, hogy be fog költözni, ha az előző "tulaj" szaga elment (pár hónap).

A biztos megoldás az, ha a vonzó tényezők megszűnnek. Háziállatok elkerítése, beköltözési lehetőség megakadályozása (padlás, fészer lezárása), kutya-macskakaja elpakolása, stb.

2011. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Meg éri de oda kell tenni ahol furcsa nyomokat találsz mert az az útvonala,de tényleg ne õld meg!Tudod mit te hol laksz?Mert én falun lakok és itt van egy erdõ oda elviheted
2012. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Igen, megéri ! Én még csak is jót tapasztaltam, és jót is hallottam róla a környezetemben.

Ez örök életű, bármikor élesítheted, ha pl már elfogytak a nyestek is, akkor ha van macska, és netán madarakat tartasz, akkor ha egyszer elkaptad a mcskát, többet biztos hogy nem fog megjelenni :)

Én rókát is fogtam vele..

Az ultrahangos nem ér semmit, még egy ismerősömtől sem hallottam, hogy elriasztotta volna.

Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!