Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha valaki megkerdi hogy mi a...

Ha valaki megkerdi hogy mi a kedvenc allatod akkor miert egy olyan allatot valasztasz amit nem is tartottal?

Figyelt kérdés
En megkerdeztem tobb embert is hogy mi a kedvenc allata es sokan olyan allatokat valasztotak amivel meg csak nem is voltak testkozelben.Miert van ez miert nem a kutya amit mondjuk mar simogatott,vagy a macska.Egyaltalan honnan tudna hogy kedveln-e ha lenne neki egy olyan allata?
2011. jún. 10. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az embereknek általában az a kedvenc állata amit csodál és tisztel, azért nagyon sok embernek kedvenc állata valami vadonélő ragadozó. a találkozás egy egész életre szóló élmény lenne. nekem sem az a kedvenc állatom amit már tartottam, attól függetlenül szeretem őket. de ez mindenkinél más :)
2011. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az elefánt a kedvenc állatom. igaz nem tartok otthon, de ültem már elefánt háton.
2011. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem te félre értelmezed. Pl nekem a tigris azért a kedvenc állatom mert nagyon szép és mert kiváló vadász...

Vagy a delfin mert nagyon okos,jól úszik és aranyos. Érted?

2011. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten jogos a kérdésed.

De szerintem ez abból adódik, hogy macskát, kutyát, papagájt, egyebeket már mindenki látott testközelből é így már nem olyan érdekesek.


Mondjuk nekem egyik kedvencem az oroszlán, a csapatmunkája, intelligenciája, gyönyörűsége és csodálatos hangja miatt. Mondjuk állatkertben már nemegyszer láttam, így azért nem olyan távoli.

2011. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem szűkíted le a kört, akkor nem biztos, hogy háziállatos válaszokat fogsz kapni. Lehet egy állat kedvenc a színe, a testfelépítése, az életmódja, intelligenciája miatt, és ha vki néz természetfilmeket akkor el tudja dönteni, hogy melyik állatfaj az, ami közel áll hozzá.

A háziállat azért más, mert megszokott, és mert mindig látod. Ha külön háziállatra kérdezel, amit tartani lehet, akkor nyilván kutyás-cicás válaszokat fogsz kapni.

2011. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem azt kérdezted, hogy mi a kedvenc állatod, amit tartottál már, hanem hogy mi a kedvenc állatod. Ilyen egyszerű. :)
2011. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert a gepárd leharapja a karom.
2011. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert vándorsólymot, jégmadarat elég nehéz otthon tartani. Bár az előbbivel már kerültem testközeli kapcsolatba, utóbbit meg sokszor láttam.
2011. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán, mert már elcsépelt atz mondani, hogy kutya, macska, mert szinte midnenkinek az. Valami különlegesebbet akarnak mondani.
2011. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát..Nekem mondjuk nincs kedvenc állatom vagy is van de nem egy hanem sok! :) Az egyik barátnőmnek viszont a kutya a kedvenc állata és volt már nem is egy neki!
2011. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!