Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha valaki megkerdi hogy mi a...

Ha valaki megkerdi hogy mi a kedvenc allatod akkor miert egy olyan allatot valasztasz amit nem is tartottal?

Figyelt kérdés
En megkerdeztem tobb embert is hogy mi a kedvenc allata es sokan olyan allatokat valasztotak amivel meg csak nem is voltak testkozelben.Miert van ez miert nem a kutya amit mondjuk mar simogatott,vagy a macska.Egyaltalan honnan tudna hogy kedveln-e ha lenne neki egy olyan allata?
2011. jún. 10. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést! Miről beszélsz? …

Nekem a medve és a delfin a két kedvenc állatom, és mindkettőből tartok egyet otthon! Nagyon szeretem például, hogy amikor hazaérek, a medvém elém szalad és üdvözöl, s a delfinemmel is sokat játszok a fürdőszobában. Csak néha jelent gondot, amikor ezek ketten szxelnek, vagy ha Boris elszalad a lábammal... Akkor még a szomszédjaim is furcsán néznek rám!!! :DDD

2011. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az ember nem is szerethet olyan állatot, amit nem tart otthon?


Én imádom az elefántokat. Nagyon sok elefántos természetfilmet megnéztem, elefántos könyveket, történeteket olvastam, meséket néztem, és az állatkertben az első utam mindig az elefánthoz vitt. De akkor nem szerethetem, mert nincs otthon? Bocs, de ez teljesen logikátlan.

2011. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!