Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valamilyen rémisztő storyk...

Valamilyen rémisztő storyk medvetámadásra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Mentem az erdőben, egyszer csak jött a medve. Futottam, ő utánam, de a medve sajnos gyorsabb volt.


Igy ezeket a sorokat nem is én, hanem a medve irja.

2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
első...háhá de beteg vagy :P :D
2011. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyi falu fölötti erdőben egy bácsi találkozott a medvével. A medve a nagy, karmos mancsával megütötte az arcát. Nagyon csúnya sérülése lett, de valamiért a maci nem bántotta tovább. A bácsi hazament, és szegény megőrült az esettől teljesen... Nem csoda...
2011. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Apukám Erdélyben született, és nőtt fel, és amikor elég idős lett, bevették katonának. (Szerencsére nem volt háború, így csak gyakorlatozott) Egyszer elküldték őket gombászni. Apukám egy kicsit megunta, elment málnát enni. Egyszer csak zörög túloldalt a bokor. Odaszólt, azt hitte, az egyik társa az. Később kiáltottak neki HÁTULRÓL. szerencsére semmi se történt
2011. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Székely és a fia vadásznak.

-Édesapám, fogtam egy medvét!

-Hát akkor hozd ide!

-Vinném, de nem ereszt!


XD

2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
vadász elment vadászni az erdőbe fa mögött áll néma lesben puskáját tarty meglát egy medvét fák között foglya a vadász hopp lő erre azt mondja neki a medve vadász vadász hát ez nem sikerült úgyhogy hát arra kérlek kedves vadász hogy büntetésből hogy szóval orálisan fixáljál hát szegény vadász mit tud csinálni megtörténik a fixálció hát másnap gondolja a vadász h úgy mondjam kib*szik a medvével elmegy vadász jön az erdőbe meglátja a medvét a fák között lő jön megint a medve azt mondja vadász vadász hát ez sajnos már megint nem sikerült úgy hogy hát nincs más választásod mint hogy kétszer fixáljál engem orálisan hát szegény vadász mit tud csinálni de gondolja hogy majd harmadik nap majd harmadik nap majd a medvének már reggel hatkor áll néma lesben a vadász látja a medvét oson a fák között vadász lő nem sikerült jön a medve vadász vadász te sz*pni jársz ide
2011. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nem el írtam ?:D majd harmadik nap majd harmadik nap ad a medvének *
2011. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Székelyföldi vagyok, egyik nyáron egy sátortáborban voltam. Az erdő alján sátoroztunk, és volt csinalva leveles ágakból egy ki kamraszerűség ahova a hűtőtáskákat tettük. Az egyik gyerek nem zárta be rendesen, és egyik reggel, három táska szét volt ütve, s minden felborulva s egy csomó karmos lábnyom (kb 55-ös :D).

Nem nagy dolog, errefelé hemzsegnek, senki nem szart be, addig míg egyszer gy másik csávoka ül a mobilvécében, s halja h valaki kaparássza a falát. Azt hitte h szivatják. Felidegesedett, kinyitotta az ajtot, kilépett s már mondott volna egy jo cifrát, amikor látta h ott a medve, kb 5-6 méterre. Szerencsére a maci már visszafelé ment, s nem látta, ő pedig fel a gagyát, s sprint a tűzig. ott elmondta nekünk, s megnéztük a lábnyomokat...Ugyanaz a maci aki kajálni akart, csak most éppen "dolga" volt...

2011. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


itt találsz témát a medvetámadással kapcsolatosan.

2011. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, a medvéről nem igazán lehet elmondani, hogy IGEN JÁMBOR FAJTA.
2011. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!