Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Bordás Krokodil VS. Fehér...

Bordás Krokodil VS. Fehér Cápa? Melyik az erősebb?

Figyelt kérdés

Bár nem egy helyen élnek, ezt tudom én is. A bordás krokodil néha kiúszik a tengerekre is. Ha netán összetalálkozna a fehér cápával, akkor melyikük győzne egy harcban?


(Elméleti kérdés)


2011. júl. 2. 09:21
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Nos hát ez nagyon régi kérdés, és én cápa párti vagyok a cápa a kedvenc állatom. De bele gondolva a krokinak tényleg van páncélja meg erős harapása és az egyetlen sebezhető pontja a hasa. A fehér cápának háromszög alakú recés vagy fürészes fogai(kinek hogy tetszik)ki finomult érzékszervei illetve gyorsasága. És a vég ki menetelre több variáció van.

1.A kroki nyakon harapja cápát és szoritja az állkapcsával

és a cápa kimul.

2.Mivel a krokinak egyedül hasa sebezhető, a cápa el kaphatná aluról mint pl.:a fókákat 90 km/h sebbeségel alúról neki ütközve bele mélyeztve fogait kicsit meg ártana a kroki egészségének :) nekem ez a véleméynem :)

2014. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
az előttem válaszolónak csak annyit mondanék,hogy a krokodil tudja hogy a hasa a gyengepontja ezért van mindig a víz alján, ezért a krokodil a nyomás különbség miatt sem menne ki nagyon a nyílt vízre. ami a krokodilt illeti még,hogy a harapása nagyobb mint egy fehér cápáé,tehát a Krokodil nyerne, a cápák el ájulnak ha a hátukra fordítjákamit a krokodil ki is tudna használni,mert a krokodil úgy tépi cafatokra az áldozatát hogy forgatja a vízben.
2021. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!