Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ajánlana valaki hatékony...

Ajánlana valaki hatékony ötletet adni menyétek elűzésére?

Figyelt kérdés
A padlásunkon van és néha olyan zajt csap,nem is lenne gondom,csak már az agyamra ment állandóan az ajtó előtt végzi el a dolgát,van egy 3 hós. kislányom,mi lesz ha már mászni kezd,meg menni?félek,hogy valami fertőzést is kapna tőle.Úgy hallottam nem bántsa az embereket,de most ne tegyem ki a kocsiba a levegőre a lányomat,mert attól tartok,hogy valami baj lesz?
2011. júl. 16. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Értelmetlenebbül nem tudnád leírni?
2011. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szüleimnél is vannak,az én babámat soha nem bántották(eszembe sem jutott,hogy ezen aggódjak)meg senkit mert nappal nem is lehetett látni őket.Hatékony módszert nem ismerek,bár mi soha nem tettünk ellenük semmit.
2011. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Tegyél ki a padlásra különféle ételeket, amelyikből a legtöbbet eszi, azt másnap tedd ki patkányméreggel, de első próbálkozásra is az összesbe tehetsz mérget.
2011. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:21


Jajj,neeeee! Miért kéne megmérgezni őket?Nem ártanak ők senkinek?

2011. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ártanak ők senkinek!!!! * elnézést nem kérdőjelet akartam írni*
2011. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Akkor gyenge altatót, és vidd távolra a házadtól.
2011. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy pár élvefogó csapdát helyezd ki valamilyen csalival ha megfogtad őket valahol szabadon engede tőlled jó messze!

Egyébként szerintem nem menyétről hanem nyestről va szó!

Ha van olyan ismerősöd akinek van vadászgörényed megkéreheted hogy űzze ki vele!Régen minkis jártunk így házakhoz görénnyel nyestet űzni!

De a legjobb módszer az élvefogó csapda,vagyha nem akarsz annyit rákölteni akkor a mérgezés!

2011. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az élvefogó csapda az egyetlen hatékony megoldás.

[link]

2011. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 acelsziv ***** válasza:
A méreggel az a fő gond, hogy megeszi, elbújik és ott döglik meg. Aztán a rohadó állat miatt lehet, hogy bontani is kell, ha nem hozzáférhető helyen van. Lehet kapni ultrahangos nyestriasztót. A menyét is elmenekül a hangjától.
2011. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Állatvédő körökben próbálj meg kölcsönkérni egyet.

A Kérdező ha jól értettem, nem attól fél, hogy a menyét megtámadja a gyerekét, hanem attól, hogy a ház elé piszkít, és amikor a gyerek mászik belenyúl a mocsokba, és így elkap valami fertőzést. Mérgezni ezért tényleg kár lenne, tehát csak kíméletesen! :)

2011. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!