Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ezt miért tette vele?

Ezt miért tette vele?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=uwOnFrfPRdE


Ezt a videót itt találtam, valaki ezt kereste majd megtalálta a linket kitette. Mondom meglesem.

Lesokkoltam, amit tett az a ló a kicsivel áh :SS

Miért tette? :(


2011. júl. 23. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia!


Azért, mert nem ő az apja szerintem. Nem érezte azt a szagot rajta, amit kellett volna. Idegen csikó volt, idegen szaggal.

2011. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Simi78 válasza:
Jézusom én imádom a lovakat na de ez !!
2011. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Simi78 válasza:
Szornyu ám de szerintem is azért lehetett mert érezte hogy nem az gyereke !! Nagyon durva szegény ki csiko pedig éppen csak elkezdte az életet belpottyant ebbe a csúf világba szegénykém és már meg is halt !! :( :( ;(
2011. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én majdnem sírtam mikor néztem :(

Én először arra gondoltam azért mert nem állt fel ezért gyenge volt, és nem akarta hogy életben maradjon gyengeként.

De lehet azért tényleg mert nem ő volt az apja :/

Szegény :((

2011. júl. 23. 20:28
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez a csődör valószínüleg most vette át a csorda vezetésének szerepét (harccal az előző csődörtől). Ez nem az ő csikója ezért megölte. Így az anyja újra fogamzóképes lessz, és így már a saját génjeit tudja majd átörökíteni.

Nekünk emberek számára ez borzasztó lehet, de a vadonban csak a legerősebbek maradhatnak életben.

2011. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
ha felállt volna a kiscsikó nem történt volna meg mert már rég felkellet volna állnia és szerintem érezte rajta, hogy egy kicsit béna...
2011. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
xd hogy ráncigálja mán én röhögtem rajta mivel egy rokonom a ló miatt vesztette életét
2011. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
naon aranyos videó. :)
2011. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te normális vagy? végignézted egyáltalán ezt a videót vagy olyan mókás ez??? mert szerintem nem örülotél volna ha a te gyerekeddel teszik ezt!!!
2011. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mentalist ***** válasza:
64%

Ettő sírnak a hobbiállatvédők akik szerint a természetben minden olyan bájos békés senki nem utálja a másikat az állatok nem kínozzák a másikat mert erre csak az ember képes(na peh). Meg persze a lóimádó tinik akik szerint ezek a böhöm dögök bájos kis tündérek.

Mielőtt még bárki azt mondaná rólam hogy én egy állatutáló érzéketlen tuskó vagyok szeretném elmondani hogy nekünk is vannak lovaink és szeretem az állatokat.

2011. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!