Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit tudok csinálni a borzzal...

Mit tudok csinálni a borzzal ha eszi a veteményt? Bővebben lent .

Figyelt kérdés

Van egy nagy kertes házunk, annak a végében egy kis kukorica amit a borz már régóta eszik. Mivel tudnám elijeszteni, tippeket várok azoktól akiknek már sikerült elijeszteni.

Előre is köszönöm.


2011. júl. 25. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért, de Magyarországon nincs borz.
2011. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért első, de miért mondasz baromságot, ha nem nézel utána? Ugyanis kb. egész Európában és Eurázsiában honos a borz...

[link]

2011. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát én még sosem láttam.
2011. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Most nem azért, de Magyarországon nincs borz." ja, biztos azért látni az utak mellett elütve őket


tarts kutyát kérdező

2011. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: google-ben nem találtam sok mindent róla, de találtam egy ilyet:

[link]


Igaz, hogy 25ezer Ft, de szerintem vannak olyan szervezetek, akik erre vannak specializálódva, és ők be tudják neked fogni ilyen ketreccel és akkor nem kell ennyi pénzért megvenni.

2011. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se láttam még sok féle állatot, mégis van...amúgy mi is ütöttünk már el majdnem a múltkor egy borzot...
2011. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jelenleg kint van 1-2 csapda mert egyszer vagy 2 éve már megfogtunk egyet, remélem most is sikerül.
2011. júl. 25. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
De ugye élve fogó csapdát tettetek ki?!
2011. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze élve fogót, tőrt.
2011. júl. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!