Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Most veszek pár nap múlva egy...

Most veszek pár nap múlva egy vadászgörit. Mennyibe kerül az oltás és őket h kell oltani mennyi időnként?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
nagybátyám mondta hogy a fiának fog venni. azt mondta, hogy anyagilag a kutyák eltartásával van egy vonalban. mondta az etetését és az oltatását is. nem tudom, hogy a kutyák mennyire terhelik a számlát, de a görény ezzel tuti egyezik :D
2011. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem a vadászgörények a mindeneim. Én úgy vagyok velük hogy minden évben elkell vinnem őket veszetség elleni oltásra. Vannak ilyen féreghajtó meg egyéb oltások. Nem vagyok benne valami tapasztalt hogy milyen oltások vannak de amugy maximum 5000 forintot nyomja az oltás.
2011. júl. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Érteem kööszönööm...ha tudnál még segíteni megköszönném:) olyan h szalonna esetleg bőre kolbász sonka ilyeneket lehet adni a kis görinek?
2011. júl. 28. 08:36
 4/10 anonim válasza:
44%

persze hogy.:) ugye nálunk a konyhán vannak és mindig kunyiznak amikor ebédelünk/vacsorázunk, és nem lehet megállni hogy ne adjunk nekik.:D

meg még mikor a fiú vadászgörény kicsi volt és nem volt itthon macska táp adtunk neki egy nyers csirkeszárnyat. attól jól is lakott.:D

2011. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az első oltás nekem 5000Ft-ba került,

Első kombinált oltás 8 hetes korban

Első ismétlő oltás 11 hetes korban.

Veszettség elleni oltás 12 hetes kor után

Gyanítom,hogy a másik kettő sem lesz sokkal olcsóbb, de ez persze állatorvostól is függ.

Ne adj neki semmilyen börkét meg hasonló dolgokat ami nem szárnyas! Nem igazán bírják ezt a görények.


Itt még találsz hasznos infót ha érdekel. [link]

2011. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja szalonna meg kolbász kell a görénynek, majd csak kidöglik... Amúgy meg kiskorába nem is tudja elrágni pl a csirkeszárnyat, először apróra kell vágni neki a kaját vagy le kell darálni,még a kezdő fogakkal nem nagyon tud enni..
2011. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
utolsó 2hónaposan kapott csirke szárnyat és az enyém eltudta rágni. ésmég mostsincs semmibaja.
2011. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kööszii széépen a jó tanácsokat:)
2011. aug. 1. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
megvan már a göri? :D
2011. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igeen meegvaan éés az oltáás is 3300 vollt:)
2011. aug. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!