Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Kis majom vagy maki is lehet...

Kis majom vagy maki is lehet már háziállat?

Figyelt kérdés
Ha én szeretnék egyet akkor azt akár itt Magyarországon is lehet? Mennyibe kerül egy maki?
2011. szept. 26. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy mennyibe kerül, de biztosan drága. amúgy meg persze hogy lehet:) ha van rá pénzed, és megfelelő körülmények ahhoz, hogy egy majom jól élhessen, akkor lehet:)
2011. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen állatoknál, ha akarsz, előtte kimennek ellenőrizni hogy megvannak-e a feltételek a tartásához. biztos lehet, de akkor elég sok mindennek meg kell felelned. (legyen neki elég tér, legyen kis mászókás helye, megfelelő kaját tudj neki biztosítani)
2011. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mivel szigorúan védettek és főemlős háziállatként tartása nagyon erősen büntetendő. Még engedéllyel sem tarthatod.
2011. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem lehet tartani semmilyen majmot. Hacsak nincs egy állatkerted.
2011. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Platypus ***** válasza:
80%
A kis majmok nem főemlősök, szóval ez még rendben lenne. Mind védett, de van köztük CITES II. alá tartozó faj, ami engedéllyel tartható. Maga az állat pár száz ezertől milliós nagyságrendig terjedhet, plussz kell még egy hatalmas ketrec, beállított hőmérsékletű és páratartalmú helység, és méregdrága dolgokat esznek. Könnyen megbetegszenek, szakértő állatorvosra van szükségük. Továbbá nem éppen babusgatni való háziállatok, rombolnak, harapnak, nem szobatiszták. Tehát ha mazochista milliomos vagy, aki magánállatkertet szeretne, akkor érdemes majomban gondolkodnod.
2011. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amúgy nem vagyok gazdag, nem is szeretnék kismajmot csak egyre több helyen látok ( videókon) kismajmokat emberek között és ez furcsa nekem és megmozgatta a fantáziámat.

2011. szept. 27. 16:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Majom lehet csak engedély kell rá ugytudom!
2011. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bbrbubu5 válasza:
majmot akarsz házi állatnak?
2011. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Platypus: A MAKI MIÓTA NEM FŐEMLŐS??? Minden félmajom, majom, emberszabású és hominida főemlős. Nem gondoltam volna, hogy ezt pont te fogod benyögni.
2012. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Mért nem elég neked egy k**va kutya/macska? istenem majom ba**od
2016. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!