Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Kis majom vagy maki is lehet...

Kis majom vagy maki is lehet már háziállat?

Figyelt kérdés
Ha én szeretnék egyet akkor azt akár itt Magyarországon is lehet? Mennyibe kerül egy maki?
2011. szept. 26. 20:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hát figyelj, a majmok a főemlősök egyik alrendje, ahogy a félmajom is. Ha gondolod, makákót lehet otthon tartani, ezt szoktuk úgy a hétköznapokban simán majomnak nevezni. Láttam már videót, ahol sima lakásban tartanak makákót( persze orosz videóstól, nálunk engedély kell hozzá), meg lehet szelidíteni, persze szükséged lesz hozzá egy kis szakértelemre, olvass utána, melyik alfaja a legkézenfekvőbb és hogyan kell tartani. Gyűrűsfarkú makit is lehet otthon tartani egy lakásban, de fel kell készülni. mozgékony állat, kellenek neki berendezések amiken tud majd ugrálni, meg fa játékok, hogy ne a bútrokat rágcsálja szét. Úgyhogy én inkább a makákót javasolnám. Egyébként a főemlős a félmajmokat (makik, lajhármakik), meg a majmokat(makákó, gorilla, csimpánz, capuccin, pávián stb.) jelenti.
2020. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!