Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit gondoltok a farkasokról?...

Mit gondoltok a farkasokról? Osztjàtok az én véleményem mi szerint fenséges és tiszta àllatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fenségesen és gyönyörűek, azt nem tudom, hogy tiszták-e, de nagyon szépek.
2011. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Nem tisztább, mint a kutya, és fenségességet se tapasztaltam. Amikor az én szüleim még állatkertben dolgoztak, akkor pl a tigrist sokkal nagyobb poénként éltem meg gyerekként, az jött, hízelgett, a farkas meg úgy állt és nem csinált semmit.
2011. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztjuk.
2011. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%

Képeken azok.

A gyakorlatban pont olyan "büdösek" és "koszosak" mint bármely más vadon élő állat. Idézőjelben van, mert ha valaki egy szabadban élő állatot nem tart koszosnak, akkor őket sem fogja.

Nézz meg egyet élőben közelről és döntsd el. ^^

2011. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

annak megállapításához, hogy egy állat büdös-e előbb utazni kell egyet egy bkv buszon és akkor már lehet, hogy az állat nem is olyan büdös.

Szépek a farkasok, de emberi szemmel nézve kegyetlen törvényeik vannak. Nem véletlen a "farkastörvény" kifejezés.

Egyébként a sok állat ha természetes környezetben él és meg tudja tenni igyekszik tisztán tartani magát

2011. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
én imádom őket...nagyon fanmtasztikus állatok és én (személy szerint) tisztelem őket mert megérdemlik
2012. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackWolf ***** válasza:
Fantasztikus,büszke,erős,okos állatok.Imádom őket <3
2013. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!