Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ahogy itt nézegetem a kéréseke...

Ahogy itt nézegetem a kéréseket egyre töbnél látom h lajhárt akar! Most mindenki erre van bekattanva vagy mi ez? :-)

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem vennék otthonra lajhárt, de imádom őket, a lassúságukkal kellemes nyugalmat árasztanak ebben a pörgős világban.
2012. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úristen. ._. Én rettenetesen félek a lajhároktól. Annyira ijesztőek. :(
2012. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát kiskoromban én is féltem tölük ,mostmár egyre joban megbarátkozok a kinézetükel!:)
2012. jan. 15. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
a lajhárt nem lehet megvenni veszélyeztetett
2012. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D szerintem cukik, szerintem minden állat cuki... de azért nem lehet olyan olcsón beszerezni, főleg itt, Európában én azért nem hoznám be a lakásba, mert azt mondják elég büdik...
2012. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mutasd meg!
2012. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"kellemes nyugalmat árasztanak", és olyan tömény dögszagot, hogy elájulsz :) Persze ezt nem rosszindulatból mondom. Ők ilyenek, a bundájuk tele van élősködőkkel, algával, moszattal, nem valami tiszta állatok.


Akik lajhárt akarnak, azok megnézik a Jégkorszakot, és már sírnak is anyunak, hogy nekik bizony Sid kell. Hiszen már tudják róla, hogy tud beszélni, nem táplálkozik és nagyon jó fej :) Kell ennél több a felelősségteljes állattartáshoz? Szerencsére úgysem tudják beszerezni. Viszont például a kicsi Némók sokkal rosszabbul járnak.

2012. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
különben én nem akarok venni,még azt kéne!csak egyre többen ezt szeretnék háziállatnak és ezt nem értem hogy MIÉRT?
2012. jan. 17. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor pl. Harry Potter lázban égett a világ, akkor egy csomó gyerek hóbaglyot akart, mert Harry-nek is az van. Mikor bekerült a mozikba annak idején a 101 kiskutya, nagyon jól kerestek a dalmatatenyésztők.

Bizonyára ez a lajhár-mánia is a Jégkorszaknak köszönhető. Amúgy nekem személy szerint nem tetszik egyik része sem.

A lajhár pedig, ahogy fentebb írták, veszélyeztetett faj. Amúgy is speciális igényei vannak, hobbiállatnak nem alkalmas, meg aztán abszolút semmi kedveset vagy szépet nem látok ebben az állatfajban, de ez csak személyes vélemény...

2012. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jászay András ***** válasza:
Gondolkodtam rajta, de mégsem. Mi van, ha elszalad, amikor sétálni viszem, és én meg képtelen vagyok utolérni?
2012. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!