Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit csináljak ha vaddisznóval...

Mit csináljak ha vaddisznóval találkozom az erdőben?

Figyelt kérdés
Sokat járok a kutyámmal és néha eléggé félek..
2012. febr. 29. 20:21
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én pont tegnap láttam 3 vaddisznót egy erdőben. Nem olyan nagy erdő, van ott temető is, a lényeg, hogy a kis erdei ösvényen szaladt át előttem kb. 30-50 m-re 3 vaddisznó. Én szinte sosem járok erdőben, még 5 évente sem, erre tessék. GOndoltam, kirándulok egyet, mert ráértem, felmentem egy templomhoz, templom mellett temető és erdő. Erre tessék. Ha kicsit gyorsabb vok, akkor találkozok velük és fogalmam sincs, hogy mit tettem volna. Azt hiszem, jó pár évre kihagyom az erdőben lévő mászkálást...

Ahogy megláttam őket, vártam, hogy átszaladjanak, utána nem tudtam, hogy mit is tegyek? Mögöttem a sártenger, hiszen onnan jöttem, előttem meg a vaddisznók.

Azt hiszem, maradok az aszfaltozott úton.

2017. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
9# régi a hsz-od, de igen, cikkből vette, ha már a kérdező nem keresett a témára a neten...
2017. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!