Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tudnátok nekem Oroszlán és...

Tudnátok nekem Oroszlán és ember barátságról videot linkelni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem és Tisztelem Az Oroszlánokat .

Nagy álmom hogy elútazam afrikába hozzájuk !

Nem tudtok nekem ember és oroszlán barátságról youtubon videot linkelni ?

Köszönöm Szépen előre is !


2012. máj. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a csodálatos viedót !
2012. máj. 26. 18:17
 4/5 anonim válasza:
Egy osztálytársam rendszeresen jár családjával egy közeli állatkertbe. Kb 10 éves volt, amikor először mentek és pont akkortájt születtek kis oroszlánok. Az állatkert egyet tartott meg és azóta az osztálytársam rendszeresen (1-2 hetente) jár hozzájuk. Múltkor behozott egy videót, ami pár hete készült és az volt benne, hogy ott feküd osztálytársam, az oroszlán, akit kis kora óta ismert átrakta rajta a mancsát, nyalogatta meg minden ilyet. És mondta, hogy amikor az oroszlánnak kölykei születtek egyáltalán nem féltette azokat tőle. Szerepetek ők is ebben a videóba és tényleg úgy néztek ki mint egy nagy család :D már csak a videó alapján is, szerintem igazat mondott.
2012. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymous999 ***** válasza:
2012. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!