Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy ember meg tudna verni egy...

Egy ember meg tudna verni egy majmot? Mondjuk egy csimpánzt.

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 19:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
60%
Remélem nem komoly a kérdés, vagy ha igen akkor az elég gáz...
2011. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gugu Gabor ***** válasza:
97%
Amennyire tudom a csimpánz is erősebb mint egy átlag ember szóval nem.
2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag sokkal nagyobb a fizikai erejük, mint az emberé.
2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Csimpánzt a pankrációba! Remélem azért nem komoly a kérdés.
2011. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én bunyóra gondolok. nem állattámadásra, pl egy gyenge, vétlen nő ellen.
2011. nov. 22. 20:45
 7/16 appareg válasza:
16%

Jaj ne erős kis csimpánz. Tud fára mászni akkor bunyózni is. simán széttépne :SSS:S na hozzatok egyet elém, kétlem, hogy egy szőrös hülye állat megverne. Jól szarráverem fél perc alatt. kitekerem a karját aztán lepadlózom.

Viszont egy gorilla ellen már nem nyernék.

2011. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A kifejlett hím csimpánz sokkal erősebb mint egy felnőtt férfi, hatalmasak a szemfogai és a harapása olyan mint a farkasé. Nagyon veszélyes állatok, nem egyszer öltek már embert mégpedig a lehető legbrutálisabb módon. Szétrágják az ember arcát stb. A vadonban egymást közt is vannak véres leszámolások.
2011. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Madame L'Espanaye-nak sehol semmi nyoma nem volt, de a kandalló tűzlapján szokatlanul sok volt a korom. Ez gyanússá vált, és arra indította a kutatókat, hogy közelebbről megvizsgálják a kéményt. Rettenetes leletre bukkantak! A lány holttestét úgy kellett kicibálni, mert fejjel lefelé jó magasra begyömöszölték a kandalló szűk kéményébe. A hulla még egészen meleg volt. A vizsgálat során igen sok horzsolást találtak rajta, amit nyilván az okozott, hogy erőszakkal szorították be a kéménybe, és erőszakkal húzták ki onnan. Az áldozat arcán több mélyebb karmolás volt, nyakán, a torok táján, sötét foltok és körmök bemélyedt nyoma, ami arra vallott, hogy a lányt megfojtották."

Poe, A Morgue utcai kettős gyilkosság

2011. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 appareg válasza:
34%
engem akarsz kioktatni ?? már akkor majmokra vadásztam, mikor még együtt voltunk anyáddal. kettőnk közül szerintem én vagyok a majomgyilkos
2011. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!