Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tényleg több ember hal meg...

Tényleg több ember hal meg attol, h a fejére esik egy kókusz, mint cápa ill. aligátortámadástól eggyütvéve?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem. Hol hallottad?
2011. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Itt van. Igaz.


"Falling coconuts kill 150 people worldwide each year, 15 times the number of fatalities attributable to sharks," said George Burgess, Director of the University of Florida's International Shark Attack File and a noted shark researcher.

2011. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Huron ***** válasza:
85%

Igen, ez igy igaz!

Acapas dolgok a tv, es a doksi filmek miatt eltulzott. Veresen, orakig labdazhatsz Hawaii-on, es nem jon a tiger!

Viszont, kokuszbol van eleg. En lattam. Alig tudjak a helyiek a szallodak kornyekerol leverni.

Ahol sok leesett barna kokuszt latsz, onnan menekulj!

2011. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Spektrumon,v Discoveryn láttam. köszi az infokat:)
2011. aug. 27. 16:10
 5/10 MrPifta ***** válasza:
65%

Ez a hamis statisztika. Ez ugyanis azért van, mert pálmafák tövében sokkal többen is élnek, mint cápák közt...


Én úgy hallottam, hogy a villámcsapás sokkal több embert öl meg, mint a cápák. Hát Magyarországon biztos...

2011. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Engem egy cápa és egy aligátor egyszerre támadott meg. Mindkettőnek szétrúgtam a ragyás hátsóját, úgyhogy velük semmi probléma. Amikor viszont egy marék kókuszreszelék a fejemre zúdult, azonnal meghaltam. Úgyhogy a hír igaz.
2011. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 (b-_-d)KaKaS(b-_-d) válasza:
53%

Sajnos Igen....


Elég gyors halál.de nem attól hal meg h fejére esik hanem agyrázkódásba....Sajnos ez igy van és nem nagyon lehet ellene semit tenni.Ha az ember óvatlan akkor ez lesz a vége.Óvatosabbnak kellene leni!

2011. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Huron ***** válasza:
87%
Votl egy valaszolo, hogy nem a palmafa toveben elnek..(igy elkerulheto a fejre eses), Ez eleg buta gondolat, latszik, nem voltak palmafas helyeken. Nem kell uru palmafa liget, de kb a fejed felett beteriti a teret, ergo siman radeshet barhol! ;)
2011. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lehulló kókuszdiók valóban ölhetnek

De csak szóbeszéd hogy halálosabbak a cápáknál.a cápák évente átlagosan 8 embert ölnek meg.

10-szer ennyiért a rovarok a felelősek

30-szor a kutyák

60-szor a méhek,darazsak

2019. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De neeeem!

Ölnek de nem úgy mint a cápák

2019. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!