Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet otthon gepárdot tartani?

Lehet otthon gepárdot tartani?

Figyelt kérdés
ha igen hány évesen kell elhozni
2012. júl. 18. 23:42
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
81%

Te bolond vagy!!!!!!!!!

Gepárdot? és mégis hol akarod tartani? szobába cicának? vagy a kertbe hogy a szomszéd össze sz.rja magát??

NEM LEHET SEHÁNYÉVESEN! Szerinted miért nincs minden vadasparkba/állatkertbe? Nagyon drága és illegális a tartása. Egybe megenne téged reggelire.

Szerintem semmilyen állatot ne vegyél. max hörcsögöt. Mielőtt megkérdeznéd....0éves kórtól is lehet tartani...500ft...

2012. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet otthon tartani gepárdot. Mondj le róla. Inkább vegyél egy macskát! :))
2012. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
92%
NE vegyél macskát. Rád max egy tücsköt bíznék.
2012. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
89%
Én még azt sem... talán egy plüss mackót
2012. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
59%
Miért kell folytonosan kötöszködni. Igenis ez idevaló kérdés. És te nem tudod hogy mi ez az oldal. Ez a gyakori kérdések vagyis válaszolni kell a kérésre és nem a kérdés kiíróját kritizálni. És nem is butaság a kérdés. Vannnak emberek (Magyarországon is)akik tartanak pl. oroszlánt. Pár hónapja láttam egy olyan magyar nőt akinek egy egész "állatkertje" volt otthon. Volt ott oroszlán, tigris és egyéb egzotikus állatok. Vagyis a kérédés nem hülyeség. Farkast is lehet tartani csak engedély kell. Bocsi hogy nem adok értelmes választ, csak ezt muszáj volt leírnom. Köszönöm...
2012. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
94%
De ezek szerint a kérdező hülye, mert csak tudná hogy valamilyen engedély kell hozzá... Akkor miért nem azt kérdezte milyen engedély kell a gepárd tartásához, én nem örülnék ha a szomszédomba laknál! Ahol laksz a környékeden mindenki befosna!
2012. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
67%

Én meg most tartok otthon két pumát, egy párducot, három tigrist, meg öt hiénát. Szeretnék egy oroszlánt is, de félek, hogy lenyeli a teniszlabdát amit játéknak vettem neki, meg, hogy nem lesz elég neki egy hétre az az egyhavi kutyatáp, ami otthon raktáron van :/


Ez a kérdés halál komoly? Neked még plüssgepárdot se adnák... Mit gondolsz, a gepárd egy divatkiegészítő? Egy lakberendezésre való tárgy? Vagy egy édes kiscica, ami az öledbe bújik,dörgölőzik, és az ágyadban alszik?


Amúgy, csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, nem lehet otthon tartani, mert VADállat, és a VADonban van a helye...vagyis de, lehet, viszont akkor jobb, ha el is búcsúzunk:) nemvagy más a gepárdnak, csak étel, préda, nem gazda, pláne, ha ilyen ötéves korában akarod a természetből az otthonodba rángatni, akk nefélj, nem kell antilop vagy zebrajelmez

Jahh és ha szerencséd van kövi életedben gepárd leszel, és tarthatod magadat egy nagyváros kellős közepén egy panelben, miután normális életet éltél mondjuk 2 évig a vadonban. Akkor legalább megtudod, a te gepárdodnak milyen érzés volt.


13/L

2012. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Ha Afrikában szafari vezető,vagy vadőr vagy befogadhatsz árva állatokat. De szerintem a mi országunkban ez illegális.
2012. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi,hogy OFF-olok!

31.,és 37.kommentelőnek,és még társaiknak írom,hogy a gepárd nem veszélyes az emberre,nem támadja meg!Összetévesztitek a leopárddal,amiben kicsit sem lehet bízni senkinek!

2012. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Nyitrai János ***** válasza:
Dehogy lehet! Vegyél halat! Jéééézusom! Hogy tarthatnál már? Max engedéllyel!
2013. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!