Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez normális? A 1 hónapja a...

Ez normális? A 1 hónapja a szüleimmel a nyaralónkba voltunk, amikor pár farkas jött, de nem tettek semmit csak ott voltak....

Figyelt kérdés

Másnap este megint jöttek, de apám megölte az egyiket.

Mondanom se kell hogy majd megszakadt a szívem.

Apával még egy jó fél órát veszekedtem.

A következő este kint ültem a hintaágyon amikor újra jöttek, rám a szívroham jött, de közelebb jöttek utána ahogy láttam hogy felkapcsolódnak bennt a villanyok elkaptam a fejemet.

Aggódóan rájuk néztem mire ők fogták a jelet és elmentek.

Ez így ment több napon keresztül amíg el nem jöttünk onnan.


Kérdésem: Ez hogy lehet?? A farkasok nem vadállatok? Őka a kedvenc állataim kis korom óta, de akkor is.


2009. júl. 19. 02:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nem tóm de ez olyan furán hangzik. Miért ölte meg az apukád?
2009. júl. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Hogy és most idézem : "meg is ölhetne minket"

Meghogy: "ez egy vadállat"

Ne kérdezzétek nem értem a gondolkodását.

2009. júl. 19. 02:43
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért én sajnálom szegényt:( Én nem sokat tudok a farkasokról, szóval nem tudom hogy hogyan kellene viselkedniük.
2009. júl. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Azért köszi a válaszokat.


Ha esetleg valaki tudja mi volt ott, vagy esetleg érti is (jó nem viccelek)

Lécci írjon választ.

2009. júl. 19. 03:12
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A farkasok lehet emberhez voltak szokva..Egyébként szerintem hamarabb fog félni az embertől egy átlagos farkas mint aggreszívan viselkedni...Sajnálom amelyiket megölte az apád.
2009. júl. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:D

Lehet hogy már hozzá vannak szokva.


Én is nagyon sajnálom azt amelyiket megölte.

Tényleg nagyon sokáig veszekedtem vele és még most is haragban vagyunk.

2009. júl. 19. 03:30
 7/29 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát bizony édesapád, nem csak helytelenül viselkedett, hanem bűncselekményt követett el, méghozzá hatványozottan. Lakott területen,fegyverhasználat,feltételezem fegyverrel ölte meg a farkast. Ez egyszer fegyverrel való visszaélés és veszélyeztetés, másrészt a farkas védett állat egész Európában. Kilövéséhez különleges esetekben adnak engedélyt az erre kijelölt vadásznak. Ha édesapád vadász amit a leírtak alapján kétlek, akkor még a vadászati törvényt is megsértette. Amit csinált azért nem pénzbírság, hanem, 1-2 év szabadságvesztés a büntetés, ha kiderül.Mond ezt el neki, talán megérti, hogy mit is tett.
2009. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz hogy farkasok sétálnak arra?! Tudtommal csak Erdélyben van pár darab! Ezért pusztul ki minden állatka mert irtanak mindent amit nem értenek!
2009. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
álmodtad?
2009. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy kamu kérdés!! Egy farkas csak úgy nem hagyja,hogy megöljék. Apád fegyverrel megy nyaralni, vagy a kamrából kikapott egy ásót, meg a többi farkas hagyta,hogy a társukat csak úgy megöljék? Széttépték volna apádat.Ja, és hová tüntette el a megölt farkas tetemét? Másnap meg a sok hülye farkas visszament,te meg a hintaágyon nem sz@rtál be félelmedben,hanem jeleket küldtél,amiket ők meg vettek és elmentek.

Le lehet pontozni.

2009. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!