Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat ez (bocsi, hogy...

Milyen állat ez (bocsi, hogy a vadállatok kategóriába teszem fel a kérdést, de ez nagyon vad volt :D)?

Figyelt kérdés

Kb. 6cm hosszú és 7 cm széles, a mennyezetet teljesen összemocskolta a szárnyával. Rovarirtóra immunis volt, de a seprűre nem :D Kemény teste volt. Mi ez, légy, lepke, mutáns, vagy micsoda?


Képek itt (kicsit ki lett lapítva, de szerintem így is be lehet azonosítani):

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 10. 21:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
éjjeli lepke
2012. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, még akartam mondani, hogy összemocskolta a mennyezetet. Biztos, hogy csak egy lepke? Akkor csórit nem kellett volna kinyírni :D
2012. aug. 10. 21:37
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
ó ez egy mutáns vadállat, vigyázz vele, mert éjjel rászáll az arcodra és beleszarik a szádba:D:D
2012. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor még jó, hogy szétvertük, mert akkor szarrágó lett volna belőlünk :D Egyébként azért volt furcsa mert elég agresszívan viselkedett, olyan volt, mintha meg akart volna minket támadni - szó szerint üldözött minket :D
2012. aug. 10. 21:45
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
az is lehet, hogy valami földönkívüli lény, tehetted volna az ezotéria kategóriába:D:D
2012. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Most mért lett törölve a kommentem? :( Én igazán csak segíteni akartam.
2012. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lehet :D Egyébként eltettem a hullát, nem tudom, hogy ilyennel lehet-e zaklatni egy rovarszakértőt, lehet? :D
2012. aug. 10. 21:58
 8/24 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne?:D

(de ha akarsz egy kis viccet, éjszaka rárakod valakinek az arcára:D úgy fog kiugrani az ágyból..xD)

2012. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Agyoncsaptad Batmant!
2012. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Agrius convolvuli (szulákszender) vagy Hyloicus pinastri (fenyőszender). Pontosabban nem tudom megmondani ilyen állapotban. Ártalmatlan, csak a fény vonzotta be valószínűleg. :D (Bocs a késői válaszért, most láttam meg a kérdést. :D)
2012. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!