Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat ez (bocsi, hogy...

Milyen állat ez (bocsi, hogy a vadállatok kategóriába teszem fel a kérdést, de ez nagyon vad volt :D)?

Figyelt kérdés

Kb. 6cm hosszú és 7 cm széles, a mennyezetet teljesen összemocskolta a szárnyával. Rovarirtóra immunis volt, de a seprűre nem :D Kemény teste volt. Mi ez, légy, lepke, mutáns, vagy micsoda?


Képek itt (kicsit ki lett lapítva, de szerintem így is be lehet azonosítani):

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 10. 21:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ártalmatlan, de iszonyat ronda egy állat, az ilyeneket nem tűröm meg! :D
2012. aug. 15. 21:36
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsh, de az állatok is ezt mondják az emberekre.. És illene megtűrnöd, mivel az állatok voltak előbb nem a k*csög ember. :D
2012. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellett széttrancsírozni szerencsétlen lepkét. Nem láttál még lepkét,hogy nem ismerted föl milyen állat? Nem jártál iskolába??
2012. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy :D Láttam lepkét, csak nem ilyet. Teljesen más volt a szárnya, úgy rebegtette, mint valami kis madár, ráadásul b@szott nagy volt. Még kergetett is minket, tök furcsán viselkedett :D Na, ezért lett széttrancsírozva.
2012. aug. 22. 06:30
 15/24 Winner of Royal Hill ***** válasza:
63%
Én vagyok a hülye? Na ezt kikérem magamnak. Aki nem ismer fel egy éjszakai lepkét, amely nem veszélyes,se emberre se állatra és tudatlanságból széttrancsírozza az a hülye,nem én...
2012. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
... egyébként nem éjjeli lepke, hanem fenyőszender - ahogyan azt az előző válaszoló leírta. Mind1, majd rád küldök egy olyan állatot, ami nem ártalmas (normál esetben) és kicsit be van vadítva, te szemét! :D
2012. aug. 23. 06:37
 17/24 A kérdező kommentje:
Ja, és olyat, amit nem ismersz :D
2012. aug. 23. 06:38
 18/24 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Na olyan állatot rám nem tudsz küldeni amit nem ismerek meg.És miért lennék szemét? Mi lenne ha nem sértegetnél?

Attól hogy te sötét vagy nem kell mást is annak nézni.

Egyébként is mégis mit tippelsz,hogy nappali lepke? Attól hogy a fajt beazonosították neked Te szerencsétlen úgy tűnik nem lettél okosabb...

[link]

Ezt olvasd el szépen,ha nem megy a szövegértés majd segítek....

2012. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ó, már megint egy hős, aki széttrancsírozott egy ártalmatlan lepkét...
2012. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Winner of Royal Hill, gratulálok, hogy ennyitől besértődsz, ennyire kis csecsemő ne legyél már, könyörgöm :D Direkt próbáltam érzékeltetni a ":D"-val, hogy nem komolyan mondtam, na, de nem gond, kár viccelődni idiótákkal. Attól, hogy egy lepkét nem ismertem fel, nem leszek sötét, de te a viselkedéseddel igencsak azt a tényt bizonyítod, hogy nem vagy túlságosan intelligens. Jó, nem akarok vitatkozni veled, mert szocipata vagy, a vicces válaszokat a többi kommentelőtől meg köszönöm! :D
2012. aug. 23. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!