Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat ez (bocsi, hogy...

Milyen állat ez (bocsi, hogy a vadállatok kategóriába teszem fel a kérdést, de ez nagyon vad volt :D)?

Figyelt kérdés

Kb. 6cm hosszú és 7 cm széles, a mennyezetet teljesen összemocskolta a szárnyával. Rovarirtóra immunis volt, de a seprűre nem :D Kemény teste volt. Mi ez, légy, lepke, mutáns, vagy micsoda?


Képek itt (kicsit ki lett lapítva, de szerintem így is be lehet azonosítani):

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 10. 21:27
1 2 3
 21/24 Winner of Royal Hill ***** válasza:
48%

Hát ne haragudj,de aki nem ismer fel egy lepkét az nekem ne magyarázzon! Főleg ne ilyen stílusban.

Nem vagy vicces....

Vagy Te ezt annak tartod?:

"Mi ez, légy, lepke, mutáns, vagy micsoda?"

2012. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Van baj...
2012. aug. 24. 06:31
 23/24 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Baj az van, csak nem nálam. Ha olyan viccesnek tartod magad miért nem a humor kategóriában tetted fel a kérdésedet?

A sakkszövetség benned is megtalálná a kabalafiguráját,csak hogy vicces legyek én is...

2012. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
"egyébként nem éjjeli lepke, hanem fenyőszender" - Nagyon remélem, hogy ez csak irónia volt.
2012. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!