Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tegnap látam egy fekete...

Tegnap látam egy fekete gyikot és a hasa narancssárga volt . Ez milyen fajta gyik lehetett? Netán valami különleges fajta?

Figyelt kérdés

#Gyi
2012. szept. 3. 19:03
1 2
 11/11 emiliozoltan válasza:
Helló! Tudom mire gondolsz. Sajnos a nevét én sem tudom, de az biztos, hogy sz itt felsoroltak közül egyik sem az. Nálam tavaj volt többször is nyáron az aknákban. Fényképet is készítettem róla amit most nem találok. Ám épp ma a szomszéd néni áthívott hogy olvassam már le a vízóráját és újra láttam. Terepszínűen fekete narancssárga színű hasa volt, és csak most vettem észre, hogy egy egészen kicsi háromszögekből álló taraj fut végig a hátán. Jó lenne tudni, hogy mi ez. Ja és mire visszamentem a nénihez hogy újra lencsevégre kapjam már nem találtam.
2016. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!