Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A Tokaji hegyen, illetve...

A Tokaji hegyen, illetve Mádnál, illetve Füzérnél vannak-e vaddisznók? Mit tegyek, hogy elkerüljem a támadást?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 18:10
 1/3 anonim válasza:
Vaddisznók mindenhol vannak a természetben. Igazából a vaddisznó igen-igen ritkán támad, már messziről megérzi, hogy közeledsz és elmenekül. Ő jobban fél tőled. Persze van olyan eset, amikor pl olyan a szélirány és összetalálkozhatsz vele, de inkább elmenekül. Akkor agresszívebb, mikor malacai vannak, vagy ha sérült és veszélyben érzi magát, amúgy nem. Nálam egyszer horgászat közben a semmi közepén ülve kb 2,5 méterre kijött a bozótból egy vadkan (azt hittem sógorom jön), rám nézett, persze besz...rtam, de hál istennek elmenekült... :-) De már vagy 100-szor találkoztam disznóval, de egyszer sem volt veszélyhelyzet.
2012. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem támadnak meg:)

És már láttam az erdöbe csomiszor,de ha az anyának kicsinyei is vannak akkor maradj higgadt és tünj el a helyszínröl!!

2012. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már ha lesz időm eltűnni, illetve ha lesz hova .
2013. jan. 27. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!