Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mennyire fájhat, amikor a...

Mennyire fájhat, amikor a vadállat szétszaggatja az embert a halála elott?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ember legtöbbször sokkos állapotba kerül és nem érez semmit!


Szerintem.


Amikor eltörik a csontod, azt se lehet rögtön érezni!

2012. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem is a sokk miatt nem éreznénk egyből.
2012. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké,értem.Csak kíváncsi voltam:D
2012. nov. 26. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked is értelmes gondolatok járhatnak a fejedben xD Erre nem nagyon van pontos válasz, mert kétlem, hogy bárki is átélte és elmesélte bárkinek is...
2012. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az élve elégés után a következő legszörnyűbb halál. De, ahm... inkább nem tesztelném, sokkhatás ide vagy oda.
2012. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát inkább egyen meg egy csorda oroszlán mint h éle elégjek:D ha csak az ujjadat megégeted h fáj.. nem az h halálra égsz :S


amúgy szerintem nem gáz h ha szét tép egy oroszlán:D egyből torokra megy szétharapja és kész:D max fél percig szenvedsz :D

2012. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha halálról beszélünk, akkor nem egyből, kettőből se érez semmit, mert addigra már meghal:D :( Levesz azért az adrenalin egy nagyrészt ilyenkor a fájdalomból, de azért alapvetően qrvára fájnak az ilyen támadások (túlélők beszámolói). Jó a kérdés egyébként, én vonat és sínek témakörében szoktam gondolkodni ezen. Halál előtti fájdalmak és pillanatok. Hmmmm..
2012. dec. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kosz a választ.
2012. dec. 8. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!