Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valaki találkozott már közület...

Valaki találkozott már közületek medvével?

Figyelt kérdés
Valaki találkozott már közületek medvével és ha igen, akkor milyen volt az élmény. Mi történt?
2013. márc. 22. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Nagyon közel volt... Elhiheted, hogy megijedtem. Erdőben.. Én simán csak megálltam és nem csináltam semmit. Kb 5 perc alatt elment.
2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A veresegyházi medveparkban voltunk (NEM POÉNKODNI AKAROK, csak megosztani egy elég ijesztő élményt), békésen sétálgattunk és nézegettük a macikat. A kerítés hátsó részénél van egy bokrokkal benőtt terület, és hirtelen odatoppantott a mellső lábaival egy medve, közben jó hangosan morgott is. Mivel elég közel voltunk a kerítéshez, nagyon megijedtünk (őszintén megmondom, majd besz.rtunk).

Később átgondoltam, annak a szerencsétlen állatnak nem nagyon van egyéb szórakozása, mint a látogatók ijesztgetése, hát nem szabad haragudni rá. De azért nagyon sokkoló élmény volt. Hiába van köztünk kerítés, azért mégis csak rémisztő, ha odaront egy ekkora böhöm nagy állat, alig fél méterre!

Azért szép emlék, idén újra készülünk megnézni őket.

2013. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A tátrában mentünk a hegycsúcsra, már majdnem felértünk, erre az a köcsög medve jön szembe, persze ő is az úton _(mondjuk a sziklás terep miatt érthetö), nade ennek az lett a következménye, hogy szépen nagy tömegben mentek lefelé az emberek, vagy fél órát biztos mentünk lefelé előtte, míg találtunk alkalmas helyet megkerülni.
2013. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Az egyik barátom Erdélyben látott egy grizzly-t.

Épp kocsiban ültek és csak simán átment elöttük.

2013. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Uh izgalmas történetek.
2013. márc. 23. 15:10
 6/16 A kérdező kommentje:
A legelső kommentjét meg betudom annak, hogy talán netkocsmából írt. Velem is előfordult régebben, hogy felöntöttem a garatra:) .
2013. márc. 23. 15:12
 7/16 hun04 ***** válasza:
Erdélyben nincs greezly de nem baj. :-D
2013. márc. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha nincs ott olyan, akkor hasonló méretű még lehetett.
2013. márc. 28. 08:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Van egy érdekes párbeszéd orosz medveszállitó

vonaton:

- Hová megy a vonat?

- Szibériába.

- Miért?

- Medvéért.

- És most miért állt meg a vonat?

- Mert mozdonyt cserélünk.

- Mire cseréjük?

- Vodkára.

- És akkor hogy visszük haza a medvét?

- Futunk elötte Moszkváig és hazáig kerget.

2013. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hun04 ***** válasza:
Az a hasonló méretű az fele akkora, és európai barna medvének hívják.
2013. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!