Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valami lefolytja a baromfikat...

Valami lefolytja a baromfikat és elviszi a helyszínről mire lehet következtetni, hogy mi az?

Figyelt kérdés
elvitt 2 tyúkot és 1 kakast (sajnos viszonylag értékeseket) egy kacsának a szemét kinyomta/harapta a másiknak nyakát marta meg véresre és egy tyúkot megölt azt a helyszínen hagyta mert nagyobb volt és nem tudta elvonszolni. Nagyon segítene az aki mondana egy állatot és esetleg egy tanácsot az elkapására. Előre is köszönöm

#ragadozó megölte az állataimat
2013. máj. 10. 21:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves Kharma tudom, hogy a harag nem megoldás és én is tudom, hogy mi költöztünk a természetbe ( és én is állatvédő vagyok) értem mit mondasz attól független, hogy még nem vagyok felnőtt. De sajnos az az állat rossz helyre merészkedett ha idejön akkor sajna meg lesz ölve hiába én is tudom, hogy ő csak a kis életét próbálja megtartani de ne itt szerezze be a napi betevőt ha nem áll tovább( már pedig gondolom, hogy nem mert ide szokott) sajna előbb vagy utóbb meg fog halni.
2013. máj. 10. 22:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Bízz benne, hogy előbb megölöd, mielőtt még több állatodat elragadja. ;)
2013. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szomszédban gorény hordta el,vagy olte meg a baromfkat.
2013. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Csak, hogy tisztázzuk nem én ölöm meg, és fájdalom mentes halált fog halni ha egyszer meg lesz
2013. máj. 10. 22:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálkozhatsz azzal, hogy kutyaszőrt szórsz szét a tyúkok helye körül és talán majd megijed, ha megérzi a szagát. A nagyszüleimnél ugyanígy elkezdte valami sorra gyilkolni a kacsákat és a tyúkokat, de ez náluk segített. (vagy csak totál véletlen pont aznap este unta meg az ottani kosztot :D)
2013. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem nyest vagy ményét
2013. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

na sikerült??? mi lopkodta a tyúkokat, kacsákat, kakast?

kíváncsi vagyok.

2013. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem sikerült elkapni, bár a patkányfogó egyszer már összecsapódott de semmi más extra sajnos.
2013. máj. 12. 20:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok hozzátenni, hogy a nyest az bizony a függőleges falon is felmászik, és egy szál dróton is végigszalad. Sőt, akár függőleges, akár vízszintes ereszcsatornán is végigmászik... Én nem tudom, miféle lába van ennek, de Pókember róla lett mintázva... :)
2013. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nyuszt esetleg?
2013. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!