Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek a farkas-ok át...

Kosaroli10 kérdése:

Szerintetek a farkas-ok át jönnek Erdély-böl Magyarországra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 08:41
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
100%
Erdélyből úgy tudom nem jellemző, a Felvidékről azonban gyakran kószálnak át példányok, sőt úgy tudom, Nógrád határ menti erdeiben már meg is telepedtek.
2013. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem elég nehezen, pláne, hogy a határ menti rész elég síkvidék , nem hiszem, hogy rohangálnak a szántóföldön a farkasok
2013. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban, Aggtelek környékén vannak farkasok. Ezzel nincs semmi baj, ők jobban félnek az embertől, mint mi tőlük. Romániában medve, farkas él szabadon, ha az emberek betartanak bizonyos szabályokat, semmi baj nincs.
2013. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Javítok:

Szerintetek a farkasok átjönnek Erdélyből Magyarországra?

2013. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Bizonyára jönnek, mert már jöhetnek, hála az utóbbi évtizedekben eluralkodott mélyökölógikus szemléletnek...Harminc éve még, ha átkeveredett hozzánk délről egy farkas, vagy felvidékről egy medve ,azonnal hisztérikus félelemkampányt indított a média, a kirándulók messze elkerülték a környéket, a vadásztársaságok pedig azonnal rohamra indultak a kilövésére. Változnak az idők s velük mi emberek...
2013. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KisHeszusz válasza:

Ha kukacoskodó akarok lenni nem, mert Erdélyből maximum a Partiumba mehetnek át. :)


Nógrád és BAZ megye ahol szoktak jelenteni farkasnyomokat.

2013. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla, hogy valaki farkast látott volna otthon (az ukrán-román hármashatárnál). Valószínűleg azért, mert úgy általánosságban nem nagyon jönnek ki a hegyi erdőkből (szerintem). Azok meg még jóval messzebb vannak a határtól.
2013. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tom Benko ***** válasza:
Nem igazán, kissé körülményes lenne nekik, de nem zárható ki. Felénk (Nógrád) már volt szerencsém látni nyomát. Sőt, pont minálunk mostanság egy bamba medve kószál.
2013. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 levixD válasza:
Attól függ, ha sok bolhát hoznak akkor a határ magyar oldalán a vámosok nem engedik át őket :)
2013. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta Erdély is EU-s tagállam, azóta átjönnek, mert már nem kérik tőlük az útlevelet :D
2013. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!