Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat nyoma lehet?

Milyen állat nyoma lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja Miskolc környékén barlangásztunk (Szeleta-barlang, Kecskelyuk), és egy érdekes nyomot fotóztam. Nem igazán tudom beazonosítani, ezért, ha valaki ért hozzá, örülnék, ha megmondaná, milyen állat nyoma lehet ez. 2 nyom volt egy más után, a többit elmosta az eső.


[link]


2013. jún. 6. 20:09
 1/7 anonim válasza:
29%
nagyon hasonli a nyoma arra az alatera ami itt tanyazik par hete es oli az allatokat: a neve csupakabra
2013. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nem vagyok nagy nyom szakértő, sőt... de mivel az első válasz értelmetlen hülyeség, amivel azt hitte a válaszoló, hogy vicces lesz, de aztán mégse, ezért inkább írok, még ha hülyeség is, de lehet, hogy jó.



Most nézegettem neten hogy milyen állat lehet, meg van egy listám a magyar vadak lábnyomairól, de egyik sem hasonlít rá.

De szerintem, ha nagyon érdekel a dolog, akkor a neten találsz róla valamit, vagy ha gondolod írj egy vadászoldalra, ott biztos, hogy tudnak segíteni.

2013. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez egy őz lábnyom ami vagy már túlsokat nőtt és eldeformálódót vagy csak meg csúszott

pontosan eltudnád mondani a helyét vízszintes volt e a nyom helye stb

2013. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg belelépett az előző lábnyomába
2013. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, mi is gondoltunk arra, hogy belelépett a nyomába. Gondoltunk vaddisznóra, szarvasra, őzre. Vízszintesen volt a nyom sáros, vizes talajon. Látszik a képen is, hogy sár van, a barlangba is amikor mentünk be, a víz folyt kifelé.

Én is végignéztem nyomokat a neten, de nem igazán tudtam beazonosítani.

Az biztos, hogy patás állat, szóval nem farkas, róka, vagy ilyesmi.

2013. jún. 7. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
persze hogy patás, 5-6-cm hósszúnak látom és akkor őz
2013. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy YETI!!!!
2013. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!