Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha szerintetek befognék egy...

Ha szerintetek befognék egy felnőtt nyestet azt megbírnám szelídíteni? és ez kb mennyi időbe telne?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 18:47
1 2
 11/12 TheCreeper ***** válasza:
100%

Kísérletezz, puding próbája az evés meg hasonlók...

Én rajongok a nyestekért és én is hasonló projecbe akarok belevágni, és nekem is van egy vadászgörényem. Ha bárhonnan szerzel nyestet oltasd be veszettség ellen. Én is ezt fogom tenni ha szert teszek egyre.

Amúgy én felnőttel szeretnék kezdeni, de valószínű csak kölyökhöz tudok majd hozzájutni. Ha belefogsz a kísérletezésbe írj egy kommentet ehhez a kérdésedhez, majd még rá fogok nézni, mert engem is érdekelnének a kis fickók,

UI: mindenki azt mondja hogy nem lehet őket megszelídíteni, mi bizonyítsuk be, hogy igen!!

2013. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hidra98 válasza:
Nos én még nem próbálkoztam ilyesmivel (majd most!).De türelem rózsát terem szerintem idővel hozzá lehet szoktatni őket a közelségünkhöz. Meg én pl szelídítettem már halat szoval ki tudja!
2014. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!