Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha szerintetek befognék egy...

Ha szerintetek befognék egy felnőtt oroszlánt azt megbírnám szelídíteni? és ez kb mennyi időbe telne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 05:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
előbb ölne meg téged
2013. júl. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
31%
A törvény nem engedi, és szerintem csak egy kis oroszlánnal lenne érdemes próbálkozni, úgy ahogy a TV-ben is látod sokszor.
2013. júl. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem tarthatsz oroszlánt, hacsak nincs cirkuszod, és engedélyed!

És nem, nem tudnád megszelídíteni, egy egész emberöltő alatt sem...

2013. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sennie Beile válasza:
62%

A törvény nem engedi, és kiscica sosem lenne belőle :DD

A vadállat vadállat marad, akár tetszik, akár nem.

2013. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kutyajobbmintamacska ***** válasza:
68%
miert kell mindenkinek oroszlan,hiena,tigris,jegesmedve,delfin meg mi? ezek vadallatok escsak egy 10 eves gondolkodna ilyen dolgokon.
2013. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előző véleményét. Gondolj bele, hogy a kutya háziasításához is több száz vagy ezer év kellett. Neked ettől lényegesen kevesebb idő áll rendelkezésedre. :D

Nem beszélve arról, hogy felnőtt példányokat már nagy valószínűséggel nem lehet megszelídíteni.

Ehhez jön még az, hogy még akkor is nagyon vigyázni kellene, ha (lehetőleg minél fiatalabb) kölyökkorától nevelnéd.

2013. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kutyajobbmintamacska ***** válasza:
hat igen meg mar 1 eves koraban siman elintezne egy felnott embert is.es ahogy az elottem szolo mondta a farkasbol kutyat csinalni is rengeteg ido volt te meg egy oroszlant akarsz amik nincsenek szeliditve.teljesen vadak.szerintem vegyel egy csivavat az nem esz meg egy eves koraban.
2013. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet egy felnőtt oroszlánt megszelídíteni.

Szerintem maradj a házikőnél, azt még meg lehet szelídíteni pár év alatt.

2013. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
most nem tudom hogy sírjak vagy nevessek!komolyan,hogy lehet valakinek ilyen gondolkodása?hány éves vagy?
2013. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
minek a f*nak neked oroszlan?mar a kerdesbol s latszik hogy egy 10 eves vagy.gondolom nem hallottad hogy egy csimpanzot tarto no majdnem meghalt mert letepte az arcat es megette az ujjait.a nonek teljes arcatultetes kellett.masreszt oroszlant lehet tartani de csak 9 honapos koraig mert onnantol mar te lennel az ebedje.KERLEK NE TEGYEL FEL ILYEN KERDESEKET!!!
2013. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!