Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet oroszlánt tartani otthon?

Lacko999 kérdése:

Lehet oroszlánt tartani otthon?

Figyelt kérdés
Ha rendes megfelelő és nagy terültettem van akkor tarthatok oroszlánt vagy kell engedély hozzá? és ha kell milyen engedély kell hozzá? bukók ne írjanak!

2014. jan. 4. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel az oroszlán vadállat, és szakképzettséget igényel a tartása így magánembernek házi kedvencként nem engedélyezik a tartását. (ez nem Amerika) Hogy milyen engedélyek kellenek, nos, ha annyira tudni akarod, akkor hívj fel egy olyan állatkertet ahol tartanak oroszlánt, és kérdezd meg, hogy milyen engedélyekre van szükséged.

1 biztos. Nagyon sok millióra lesz szükséged.. Gazdag vagy??

2014. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá!!!
2014. jan. 4. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
vadállat, a természetben a helye nem egy lakásban
2014. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oroszlán nem való sem lakásba, sem kertbe, sem háziállatnak!!!! Még ha van is rá kereted, hülye ötletnek tartom és nemcsak azért mert állatbarát vagyok, hanem mert ráadásul baromi veszélyes állat!
2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én a te helyedben inkább egy orosz lányt tartanék otthon
2014. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

De most akkora fáradság lett volna beírni hogy vadállat tartási engedély és rákattintani az 1. találatra?

2014. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A vadállatnak a szabadban van a helye!
2014. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legálisan nem lehet tartani. Nem kapsz rá engedélyt, semmilyen úton-módon.
2014. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. De valószínűleg te leszel a főfogás.
2014. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most is olyan filmet nézek hogy az ember egy tíz fős oroszlán falka közepén ül a hím oroszlán meg az ölében fekszik. De amúgy utána néztem és lehet tartani. Nem fogom elkezdeni mondani amit már leírtak a HOZZÁÉRTŐK de igazuk van
2021. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!