Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tud erről valaki valamit:...

Tud erről valaki valamit: külföldi 'expediciók' vadállatok nyomában? Hogyan juthatnék én is el, vagy erre nincs is lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 18éves lány vagyok, és világ életemben (kezdve kis pici koromtól) az állatokról szóló természet filmeket néztem, nem ám a meséket!

Mindig vágyakozva néztem, hogy milyen jó lehet azoknak az embereknek akik minden féle titokzatos helyre: az igazi vadonba utaznak forgatni, megfigyelni.

Most felbukkant bennem az a gondolat, hogy mi lenne ha ráfeküdnék a témára.

A kérdéseim:

- Ilyenre csak az juthat el akinek állatorvosi, vagy biológiai szakos dimplomái vannak? (Nekem csak egy egyszerű lótenyésztő szakma)

- Akinek felső fokú nyelvvizsgája van?

- Na meg sok pénze?


Egy egyszerű hétköznapi ember aki az álmait szeretné megvalósítani az szóba sem jöhet?

Tudtok valamit erről?


2013. aug. 23. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Ehhez biológusi diploma kell (vagy olyanok amik ebbe a témába beletartoznak), tökéletes nyelvtudás, és sok pénz.
2013. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

alapvető a nyelvtudás. Ezeken az expediciókon az angol az alapvető nyelv, de érdemes a spanyolt és a franciát is beszélni attól függően, hogy hova szeretnél menni.

Vagy nagyon igyekszel és kifogsz egy ösztöndíjat vagy fizetsz és akkor is csatlakozhatsz az expedicióhoz mint segítő (adminisztrációs munka, karbantartás stb).

Addig is azonban csatlakozz valami tracker klubhoz, hogy a fizikai erőnléted meglegyen.

2013. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!