Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit jelent az ha koalával...

Mit jelent az ha koalával álmodok?

Figyelt kérdés
Már nézegettem állítólag valamit titkolok és szeretnék megtudni mi az a kiváncsiskodók. Bár a koala állandóan szeretgetett annyira édes volt :)

2014. jún. 29. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy gyerek vagy és tetszenek neked a koalák.
2014. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nem vagyok gyerek :D Sőt már felnőtt nőnek érzem magam . Amugy mindenki gyerek marad belül :)
2014. jún. 29. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy volt egy aranyos álmod, és a tudatalattidból ezekhez a bolyhos érzésekhez random egy koala képe csúszott be. :)

Nem kell semmi extrát belelátni. :)

2014. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nincs elég önbizalmad.; ha támadó vagy fenyegető: félsz az újdonságtól, pedig vágysz rá. Olyan állat, ami valami emberi dolgot művel például beszél, vagy szerszámot használ; felnőttálomban: nagyfokú elkeseredettség, kétségbeesettség; helyzetedet kiúttalannak tartod, pedig gondjaid lassan megoldódnak; gyermekálomban: élénk fantázia és egy kis magányosság. Ha gyereked ilyet álmodik, foglalkozz vele egy kicsit többet. Prémes állat: gyors észjárás, ügyesség.
2014. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyv szerint azt, hogy még nem fogtál élőben koalát.

A koala szőre durva, büdös és vadon élők tele vannak élősködőkkel....

2014. aug. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aether válasza:
Én is koalával álmodtam, ennél a dolognál már csak az volt a ledöbbentőbb, hogy a gyakorikérdések.hu-n erre külön témát nyitottatok. Pártot ne alapítsunk?
2014. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha már többen álmodták akkor azt jelenti, hogy bevezetik az internetadót
2014. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!