Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, ha a leendő...

Mit jelent az, ha a leendő kutyámról álmodok?

Figyelt kérdés
Szóval az a leendő kutya már rezerválva volt, de egy másik család adoptálta. Most nagyon erős pozitív gondolatokkal próbálom visszaszerezni. Mindennap kb. 100x leirom, h visszafogják vinni. És ma pontosan azt álmodtam, h beszélgetnek az adoptálók a menhelyessel és visszaadják. :D

#kutya #álom #leendő #adoptáló
2013. máj. 11. 06:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
fúbazze....
2013. máj. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
okosabb megoldásokat, mint a fúbazze!
2013. máj. 11. 07:02
 3/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, én mindenképp őt hivnám, hidd el ez a jó megoldás!!!!!!


[link]

2013. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Áh, Alexander a legjobb :D
2013. máj. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha valamibe nagyon beleéli magát az ember, vagy nagyon szeretne valamit, akkor álmodhat róla. Nem minden álomnak van jelentése, és nem mindig valósul meg az álmunk, de előfordulhat.


Erre a kérdésre válaszolhat még az is, hogy egyáltalán mi az az álom. ~ Lényegében, olyan... mintha alvás közben dolgoznád fel az eddig szerzett információt, előfordulhat tudatos álmodás is, amit te magad irányítasz (van ilyen).


Röviden tehát, valószínűleg azért álmodtad ezt, mert nagyon szeretnéd, hogy megvalósuljon, de ez nem garancia arra, hogy meg is fog.

2013. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

http://www.youtube.com/watch?v=IkORg_zkFWQ


Ingyen energiát mindenkinek :D

2013. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. De soha nem szoktam álmodni róla, pedig annyit beszugerálom ezeket, de csak ma történt ilyen.
2013. máj. 11. 09:10
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Azt jelenti álmodozol a kuytáról, de szerintem keress egy másikat mert már annak van gazdája, ne fájjon rá a fogad.
2013. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De fáj rá a fogam, mert 6 hétig látogattam a menhelyen, már megszokott meg minden. Úgyhogy kitartok mellette.
2013. máj. 11. 18:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem hozzád került?
2013. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!